Nowości

Zbliża się Tydzień Czystych Okien!

Kochasz oglądać świat przez nieskazitelne czyste okna? 19-25 marca dołącz do osób celebrujących Tydzień Czystych Okien! To nietypowe święto zapoczątkowane przez markę LEIFHEIT z roku na roku cieszy się coraz większą popularnością. W tym roku obchodzimy je już po raz czwarty.
Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Zapomnij o ponurych i deszczowych jesienno-zimowych popołudniach. Pozbądź się nieestetycznych zacieków na szybach i przygotuj je na nadchodzącą wiosnę!

Tydzień Czystych Okien jest inicjatywą, która sprawia, że coraz tłumniej i chętniej zabieramy się za wiosenne porządki. Dołącz do nich i Ty! Podziwiaj piękne, słoneczne dni przez nieskazitelnie czyste szyby!

Każdy z nas z pewnością ma swój własny sposób na perfekcyjnie czyste okna – jedni używają ściągaczki, inni wiaderka i ściereczki lub ręcznika papierowego. Niestety jednak większość z nich wymaga mozolnego szorowania, co zajmuje mnóstwo cennego czasu. Duży problem stanowi także wszechobecnie lejąca się po parapecie woda i czasochłonne polerowanie szyb w celu pozbycia się wszystkich smug. Marka LEIFHEIT znalazła na to sposób! Wypróbuj go i zyskaj więcej czasu na rzeczy, które kochasz!

Odkurzacz do szyb LEIFHEIT całkowicie odmieni Twój sposób mycia okien. Z jego pomocą zrobisz to zdecydowanie szybciej – bez smug i kapiącej wody. Odkurzacz Dry&Clean skraca czas mycia do absolutnego minimum, a jego obsługa jest bajecznie prosta. Wszystko to zasługa innowacyjnej techniki zasysania, która sprawia, że uzyskujemy perfekcyjne efekty w zaledwie kilka chwil. Jak to działa? Wystarczy namydlić mytą powierzchnię myjką, a następnie przeciągnąć po niej odkurzaczem z zamontowaną końcówką ssącą. Kierunek nie ma tu znaczenia! Odkurzacz doskonale sprawdzi się zarówno w pozycji pionowej jak i poziomej, nie zostawiając przy tym żadnych smug. Co więcej jest także idealnym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy dotychczas zmagali się z problemem kapiącej wody – używając Dry&Clean zapomnisz o nim. Kilka ruchów i gotowe – bez zbędnych smug, szorowania czy rozlanej wody!

Odkurzacz Dry&Clean wyposażony został w system click, dzięki któremu zamocujesz go na teleskopowym drążku i umyjesz nawet trudno dostępne okna na wysokościach. Drążek wykorzystasz także w połączeniu z innymi sprzętami marki LEIFHEIT np. ze zmiotką do kurzu czy myjką.

Razem z marką LEIFHEIT świętuj Tydzień Czystych Okien przez cały rok! Postaw na innowacyjne rozwiązania i zmień swój sposób sprzątania na lepszy. Pamiętaj, że szybsze porządki to więcej czasu na rzeczy, które kochasz. Ciesz się życiem każdego dnia!

Możesz również polubić…