Nikt z nas nie lubi bolesnych krostek po goleniu, wrastających włosków czy nieprzyjemnych podrażnień. Marka Your KAY A ma sposób na to by ich uniknąć! Odkryj zestaw do pielęgnacji skóry przed, w trakcie i po goleniu, składający się z peelingu, kremu do golenia oraz olejku intymnego. Gwarantuje on kompletną pielęgnację niwelująca podrażnienia intymne (i nie tylko!).

Produkty zawierają łagodne składy i zapewniają skuteczne działanie. W środku znajdziemy m.in. kojący aloes, odżywcze masło shea i przeciwdziałający krostkom olejek z konopi. Produkty są w 100% wegańskie i nie były testowane na zwierzętach. Jest to prosty sposób na zapobieganie swędzącym krostkom i przesuszonej skórze.

Peeling zapobiega wrastającym włoskom i czerwonym krostkom. Zawarty w nim perlit to naturalne, biodegradowalne cząsteczki ścierające, odpowiednie dla skóry wrażliwej. Olej z nasion konopi zadziała regenerująco, a kwas mlekowy nawilży, zmiękczy i złuszczy naskórek.

Krem do golenia zapewnia maszynce genialny poślizg, redukuje czerwone krostki i zapobiega podrażnieniom. Gliceryna pomoże przetransportować substancje odżywcze w głąb skóry, a do tego przyspieszy regenerację, podczas gdy masło shea odżywi, nawilży i złagodzi objawy suchości skóry.

Olejek sprawdzi się idealnie po goleniu okolic intymnych, nóg czy pach. Skutecznie zadziała na uporczywe zaczerwienienia i silnie przesuszoną skórę po goleniu. Aloes natychmiastowo ukoi skórę, a konopie pomogą zapobiec pojawieniu się czerwonych krostek.

Po więcej informacji odnośnie wszystkich produktów odsyłamy na stronę yourkaya.pl.