Na zdrowie

Zima Cię znużyła? Rozpocznij sezon truskawkowy już teraz!

Któż z nas nie lubi truskawek? Soczyste, aromatyczne, słodkie, tak, że trudno im się oprzeć. Co powiesz na rozpoczęcie sezonu już teraz? Marka Visolvit Junior zadbała o to, abyś zimową porą poczuł truskawkową bombę witamin i energię lata. Visolvit Junior wprowadza do swojego portfela produktowego nowość – Visolvit Junior Truskawka. Spróbuj i przekonaj się jak smakuje i dlaczego warto podać go dzieciom.

Już dziś odkryj Visolvit Junior o smaku truskawkowym!

Dlaczego warto wybrać suplement diety Visolvit Junior? Tak jak w przypadku pomarańczowego musującego proszku wyróżnia go pyszny, intensywny smak, oraz orzeźwiająca forma podania. A przy tym, zawiera wiele witamin niezbędnych w prawidłowym rozwoju dzieci i młodzieży.

Już dziś poczuj truskawkową energię lata! Intensywny, aromatyczny i zaspokajający pragnienie – taki jest właśnie suplement diety Visolvit Junior Truskawka. To zestaw witamin niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania i rozwoju dzieci oraz młodzieży. Pyszny truskawkowy smak, do tego musująca forma dająca uczucie orzeźwienia. Preparat zawiera między innymi witaminę D, A, C oraz witaminy z grupy B.

witamina D – potrzebna jest do prawidłowego wzrostu, a także do utrzymania zdrowych zębów i kości;

witamina A – korzystnie wpływa na wzrok, stan i wygląd skóry, a także jest niezbędna w wielu procesach zachodzących w organizmie;

witamina C – wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego oraz nerwowego;

witaminy z grupy B – wspierają pracę mózgu i układu krwionośnego.

Visolvit Junior może być stosowany jako uzupełnienie diety dziecka już od 3. roku życia. Wygodna formuła opakowania pozostaje niezmienna. Wystarczy 1 saszetkę granulatu rozpuścić w 1/2 szklanki schłodzonej wody (raz dziennie).

Visolvit Junior Truskawka  jest szczególnie polecany:

  • w okresie wzmożonego zapotrzebowania na witaminy (zima, wczesna wiosna);
  • w okresie rekonwalescencji;
  • w czasie intensywnego wysiłku fizycznego i umysłowego;
  • w stanie obniżonej koncentracji.

 

Visolvit Junior Truskawka nie zawiera sztucznych barwników oraz substancji konserwujących!

 Sposób użycia: Dzieci powyżej 3. roku życia 1 saszetka. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Cena: Visolvit Junior Truskawka x 30 – ok. 24,50 zł

Możesz również polubić…