Nowości

Zimą skóra wymaga szczególnej opieki! Linia Nivelazione Skin Therapy WINTER od Instytutu Dermokosmetyków IdeepharmZimą skóra wymaga szczególnej opieki!

Zimą skóra może się „zbuntować”. Pieczenie, uczucie ściągnięcia, łuszczenie, a nawet pękanie – o tej porze roku szczególnie łatwo o podrażnienia. Jednym ze sposobów, aby temu zapobiec, jest odpowiednia pielęgnacja. Nie bez powodu marki kosmetyczne wypuszczają na rynek preparaty z dopiskiem „winter”. Zawarte w nich składniki zabezpieczają skórę przed negatywnym wpływem czynników atmosferycznych właśnie zimą i dbają o odpowiedni poziom nawilżenia i natłuszczenia. Tak jak kremy z linii Nivelazione Skin Therapy WINTER od Instytutu Dermokosmetyków Ideepharm.

Podobno „nie ma złej pogody, są tylko źle dobrane ubrania”. I rzeczywiście w wielu wypadkach nie warto rezygnować z zimowego spaceru tylko dlatego, że słupek rtęci spadł poniżej zera czy prószy śnieg. Odpowiednia garderoba i można w pełni korzystać z uroków tej pory roku. Ale tak jak należy pamiętać o czapce i szaliku, tak i skórę trzeba prawidłowo przygotować do wyjścia. Czubek nosa, policzki, dłonie, gdy zapomnimy rękawiczek – te partie ciała są szczególnie narażone na podrażnienia, a nawet odmrożenia. „Zimowe” kremy tworzą na skórze ochronny film, zmniejszający ryzyko nieprzyjemnych dolegliwości, takich jak pieczenie, uczucie ściągnięcia, łuszczenie, a nawet pękanie. W linii Nivelazione Skin Therapy WINTER od Instytutu Dermokosmetyków Ideepharm znajdziemy trzy produkty opracowane przez zespół specjalistów – krem do twarzy dla dorosłych, krem do twarzy dla dzieci i niemowląt oraz krem do rąk –  które idealnie zadbają o skórę właśnie teraz. Bogate w witaminy, kwasy Omega, alantoinę, masło Shea czy pszczeli wosk pomagają utrzymać prawidłowy poziom nawilżenia, delikatnie natłuszczają i doskonale zabezpieczają skórę przed wiatrem, mrozem i nagłymi zmianami temperatur.

Zimowy krem regenerujący do twarzy skutecznie chroni przed mrozem, wiatrem i smogiem, a także zapewnia aktywną regenerację i odbudowę suchej skóry. Zawarte w nim składniki aktywne: witamina E, PP, B5, kwasy Omega 3 i 6 oraz alantoina zabezpieczają skórę narażoną na działanie niskich temperatur i suchego powietrza. Już od pierwszej aplikacji krem łagodzi dyskomfort suchej skóry i tworzy film ochronny zmniejszający ryzyko odmrożeń, a stosowany jako kuracja głęboko odżywia i regeneruje skórę, redukuje zaczerwienienia i podrażnienia naskórka, utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia i opóźnia procesy starzenia.

Zimowy krem kojący do twarzy dla dzieci i niemowląt (od 6. m. ż.) już od pierwszego zastosowania chroni przed nadmiernym wysuszeniem naskórka w wyniku zmian temperatur, tworzy film ochronny zmniejszający ryzyko odmrożeń oraz łagodzi i koi wrażliwą skórę najmłodszych. Jest to możliwe dzięki starannie dobranym składnikom aktywnym, takim jak pantenol, alantoina, olej ze słodkich migdałów, wosk pszczeli i masło Shea. Regularnie stosowany krem utrzymuje właściwy poziom nawilżenia, przywraca funkcje receptora witaminy D (VDR) oraz pozostawia delikatnie natłuszczoną skórę.

Zimowy krem odżywczy do rąk skutecznie chroni i odżywia skórę rąk narażoną na działanie niskiej temperatury, wiatru i suchego powietrza. Formuła bogata w masło Shea, glicerynę, mocznik i olej arganowy odbudowuje płaszcz hydrolipidowy, tworząc w ten sposób film zabezpieczający przed negatywnym wpływem warunków atmosferycznych. Ponadto, dzięki zawartości witamin A, E i F, kosmetyk regeneruje i wzmacnia płytkę paznokcia, a regularne stosowany przywraca skórze miękkość i elastyczność.

  • Zimowy krem regenerujący do twarzy, Nivelazione Skin Therapy WINTER: 18,50 zł/ 50 ml
  • Zimowy krem kojący do twarzy dla dzieci i niemowląt, Nivelazione Skin Therapy WINTER: 20 zł/ 75 ml
  • Zimowy krem odżywczy do rąk, Nivelazione Skin Therapy WINTER: 12 zł/ 75 ml

Kosmetyki dostępne wyłącznie w aptekach oraz na stronie producenta: https://ideepharm.pl

Możesz również polubić…