Pomyśl o zimie – rześkiej, chłodnej i świeżej. Pomyśl o łyżwiarzach ślizgających się po zamarzniętym jeziorze pod pięknym, nastrojowym niebem. Nowa, zimowa edycja limitowana, kultowych szczoteczek manualnych od Curaprox sprawi, że już dziś możesz przenieść się w te wspaniałe scenerie. Szczoteczki zachwycają delikatną, ale mroźną kolorystką turkusu i szarości. Do tego trójkolorowe włosie z motywem geometrycznych kształtów przypominającym lodową taflę… Lecz marka Curaprox nie zaskakuje tylko tym.

Szczoteczki Curaprox CS 5460 idealnie łączą delikatność i skuteczność. Tym co je wyróżnia, są ultracienkie włókna Curen® uważane za najbardziej bezwzględnego pogromcę płytki bakteryjnej. Każde pojedyncze włókno spośród 5460 posiada średnicę tylko 0,1 mm. Dzięki temu, że są one ciasno osadzone na kompaktowej, o lekkim kącie nachylenia główce, zapewniają wyjątkową siłę czyszczenia. Do tego ośmiokątna rączka, umożliwia czyszczenie zębów w sposób optymalny i pod właściwym kątem 45 stopni. Ustaw szczoteczkę w połowie na zębie, w połowie na dziąśle. Przesuwaj drobnymi, okrężnymi ruchami – prawie bez nacisku i ciesz się prawdziwą czystością i zdrowiem jamy ustnej.

Cena: 53,00 zł/ szt. (dwupak)

Produkty higieny jamy ustnej szwajcarskiej marki CURAPROX dostępne są w wybranych aptekach i gabinetach stomatologicznych, jak również za pośrednictwem sklepu internetowego producenta: www.curaprox.pl/shop