Dla mam,Nowości

Złap oddech z Olejkami BAMBINO RODZINA

Piękny sierpień i szczyt popytu na relaks! Kto z nas pamięta czas, gdy bardziej potrzebowaliśmy relaksującego odpoczynku? Jak zapewnić go sobie także poza okolicznościami urlopowymi? Tego lata przekonaliśmy się, że wakacje spędzone w domu mogą być równie ciekawe, jak podczas dalekiej podróży. Nie możesz udać się na weekendowy wyjazd do SPA? Nie szkodzi. Spraw, żeby SPA przyjechało do Ciebie!

Zaproś dzieci do wspólnej zabawy i urządźcie sobie odpoczynek rodem z 5 gwiazdkowego hotelu. Z olejkami pod prysznic BAMBINO RODZINA wszystko jest możliwe! W końcu mogą ich używać nie tylko maluchy od 3. roku życia, ale także ich rodzice.

Olejek pod prysznic to doskonałe rozwiązanie dla każdego – natłuszcza, odżywia i do tego pięknie pachnie! Dzięki wysokiej ilości substancji aktywnych, olejki utrzymują naturalny poziom nawilżenia skóry. Ich wszechstronne działanie sprawia, że dodatkowo chronią i łagodzą skórę po podrażnieniach. To, co wyróżnia olejki BAMBINO to ich hiperdelikatny skład oraz ekspresowe działanie. Mogą być stosowane przez wszystkich członków Twojej rodziny. Dzięki ich delikatniej formule, mogą być używane zarówno przez dorosłych, jak i przez dzieci od 3. roku życia. Dodatkowo ich skład jest oparty o 57% naturalnych olejków roślinnych (sojowy, rycynowy, słonecznikowy) i witaminę E.

Olejki pod prysznic BAMBINO, dostępne są w trzech wersjach zapachowych: klasycznej, moreli i jaśminu. Olejki zapachowe z powodzeniem można wykorzystywać również podczas aromaterapii. Pomogą pobudzić Twoje zmysły – w zależności od potrzeb pozwolą Ci się wyciszyć, zregenerować lub zrelaksować. A teraz złap oddech! :)

Olejek pod prysznic BAMBINO

Przeznaczony do codziennego mycia wrażliwej, suchej, normalnej skóry dorosłych i dzieci 3+. Zawiera 57% naturalnych olejków roślinnych, witaminę E i delikatne substancje myjące. Nawilża, łagodzi, utrzymuje prawidłowe nawilżenie skóry i pomaga zapobiegać podrażnieniom. Delikatna, bogata formuła skutecznie oczyszcza skórę zapewniając jej ukojenie, aksamitną gładkość oraz subtelny zapach.

Cena rekomendowana: 400 ml / 19,99 zł

Możesz również polubić…