Nowości

Złoty Karnawał z JANTAR

Złoto w karnawale towarzyszy nam zarówno na ubraniach, w makijażu jak i w ozdobach. Aby błyszczeć podczas wielkiego wyjścia warto przede wszystkim zadbać o kondycję naszej skóry aby w wyszukanej kreacji wyglądała świetnie. Najlepiej pomoże nam w tym kosmetyczna moc złota połączona z siłą bursztynowej esencji! Dzięki linii odżywczej Jantar z systemem DNA Repair zadbamy kompleksowo o pielęgnację skóry oraz dłoni.

Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom pielęgnacyjnym Bursztyn zwany jest „płynnym złotem”. Nie tylko neutralizuje wolne rodniki i przyspiesza odbudowę komórkową , ale dodatkowo energizuje skórę. Jego unikalne połączenie ze złotem w postaci koloidu znajdziemy w linii Jantar ciało. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, te naturalne składniki aktywne tworzą system DNA REPAIR, który aktywizuje procesy odnowy i zasila energetycznie skórę.

Odżywczy krem do ciała z esencją bursztynową i złotem

Przeznaczony do pielęgnacji skóry odwodnionej i pozbawionej elastyczności kosmetyk z formułą anti-ageing pomoże nam przygotować skórę na wielkie wyjście. Zawarte w kremie złoto posiada właściwości przeciwstarzeniowe i odżywcze, a także pobudza ciało do produkcji kolagenu i elastyny, dzięki czemu spowalnia procesy jego starzenia.

 

Krem odżywczy do rąk z esencją bursztynową i złotem

Wyszukany manicure i piękna biżuteria zaprezentują się wspaniale jedynie na wypielęgnowanych dłoniach. W tym celu warto sięgnąć po odżywczy krem do rak Jantar. Dzięki zawartości koloidu złota i odżywczej formuły z esencją bursztynową kosmetyk pobudza dłonie do produkcji kolagenu oraz elastyny spowalniając tym samym proces ich starzenia. Dzięki temu krem pozostawia nasze dłonie  gładkie niczym jedwab.

Odżywczy olejek pod prysznic i do kąpieli

O wspaniały wygląd naszej skóry możemy zadbać już pod prysznicem. Odżywczy olejek Jantar z formułą micelarną DNA Repair, skutecznie i jednocześnie łagodnie oczyści skórę, wypielęgnuje ją i odżywi. Dzięki zawartości esencji bursztynowej, złota koloidalnego i ceramidów, przywróci skórze miękkość, gładkość i wydobędzie naturalne piękno odżywionej skóry.

Odżywczy krem do ciała z esencją bursztynową i złotem Cena 16 zł, 200 ml

Krem odżywczy do rąk z esencją bursztynową i złotem Cena 10 zł, 100 ml

Odżywczy olejek pod prysznic i do kąpieli Cena 14,90 zł, 400 ml

Możesz również polubić…