Nowości

Zmiękczająca pianka do stóp z mocznikiem 30% Nowość Nivelazione Skin Therapy od Instytutu Dermokosmetyków Ideepharm

O stopy należy dbać bez względu na wiek i pielęgnować je właściwie przez cały rok. Regularne stosowanie specjalistycznych dermokosmetyków może przynieść wiele korzyści, w tym nawilżenie, zmiękczenie, złagodzenie podrażnień, zapobieganie pękaniu i nadpotliwości oraz poprawę ogólnego wyglądu stóp. Swój program pielęgnacyjny warto ułożyć w oparciu o produkty marki Nivelazione Skin Therapy, do których dołączyła teraz nowość – Zmiękczająca pianka do stóp z mocznikiem 30%.

Produkty Nivelazione Skin Therapy to specjalistyczne dermokosmetyki, które powstały w wyniku połączenia wiedzy, doświadczenia i pasji specjalistów Instytutu Dermokosmetyków Ideepharm. Poprzez precyzyjnie opracowane receptury, nowoczesne technologie i odpowiednio dobrane składniki aktywne w wysokich stężeniach, skutecznie walczą z problemami i dolegliwościami skóry stóp oraz przywracają im komfort i piękny wygląd.

Zmiękczająca pianka do stóp z mocznikiem 30% jest polecana do bardzo suchej, szorstkiej i zrogowaciałej skóry stóp. Skutecznie zmiękcza i likwiduje zrogowaciały naskórek, ułatwia usuwanie modzeli i odcisków, stanowiąc pierwszy krok do domowego pedicure. Zawarty w niej mocznik w stężeniu 30% działa keratolitycznie, czyli złuszczająco. Dzięki temu pozwala przywrócić stopom miękkość i gładkość oraz redukuje zrogowacenia i zmniejsza tendencję do ich powstawania. Ponadto biosiarka i ekstrakt z szałwii redukują pocenie i utrzymują higienę, a gliceryna i ekstrakt z borowiny regenerują i nawilżają suchą skórę.

Piankę należy wmasować w skórę stóp, ze szczególnym uwzględnieniem miejsc wymagających zmiękczenia. Po kilku minutach powinno się zanurzyć stopy w ciepłej wodzie i usunąć nadmiar zrogowaciałego naskórka, następnie osuszyć skórę i zastosować ulubiony krem. Najlepiej stosować piankę systematycznie 1-2 razy w tygodniu.

Nivelazione Skin Therapy Zmiękczająca pianka do stóp z mocznikiem 30% 150 ml/20,49 zł

Możesz również polubić…