Nowości

Zorientowana na Zero Waste!

Czy Twoja codzienna pielęgnacja wpisuje się w ducha zero waste? To jak mieszkamy, to czego używamy i w jaki sposób planujemy proste czynności – wszystko to można zorganizować z korzyścią… dla środowiska. Teraz również w kwestii dbania o siebie.

Sprawdź nowości marki ORIENTANA i zrelaksuj się… Takie wybory ułatwiają zero waste’owy lifestyle! Opakowania nowych maseczek z glinką są biodegradowalne, a zawarte w nich ilości kosmetyku wystarczą na dokładnie jedną aplikację kosmetyku. Ty – cieszysz się efektem pięknej skóry, a produkt zostaje w pełni zużyty. To nowatorskie rozwiązanie wpisuje się w najważniejszą zasadę ZERO WASTE – nie marnujemy! A każda maseczka zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego!

Co sprawia, że to właśnie ją możemy nazwać drogocennym minerałem? Wydobywana z wnętrza ziemi, w 100% naturalna, bogata w mikroelementy, które dbają o prawidłowe odżywienie i regenerację. Dodatkowo łagodnie oczyszcza. Bogactwo mikroelementów glinki kaolinowej znajdziesz w nowych, naturalnych maseczkach marki ORIENTANA. Poznaj je wszystkie!

NATURALNA MASECZKA Z GLINKI MIGDAŁ I SZAFRAN

Szukasz produktu, który nie tylko oczyści suchą skórę, ale nada jej świeżego, pełnego blasku wyglądu. Dodatkowo przy aplikacji kosmetyku chcesz zrelaksować się w otoczeniu przyjemnego zapachu z nutą drzewa sandałowego? BIO MASKA ORIENTANA MIGDAŁ I SZAFRAN to strzał
w dziesiątkę! Cenne oleje roślinne, 3 rodzaje glinek połączone
z ekstraktem z szafranu, wiele korzyści dla skóry!

MASECZKA Z GLINKI IMBIR I TRAWA CYTRYNOWA

Mieszana cera również znajdzie swojego ulubieńca wśród maseczek marki ORIENTANA. Połączenie imbiru, olejku z trawy cytrynowej, trzech glinek: kaolin, bentonitowej i fulerskiej. Ten mix składników gwarantuje odżywienie i dogłębne oczyszczenie skóry. Dodatkowo zmniejsza stany zapalne i działa bakteriobójczo!

MASECZKA Z GLINKI MIODLA I DRZEWO HERBACIANE

Tłusta cera to wyzwanie! Wiedzą to osoby, które na co dzień zmagają się
z jej pielęgnacją. Potrzebujesz produktu, który przywraca równowagę
i poradzi sobie z nadprodukcją serum. Spokojnie! Kremowa konsystencja maseczki z glinki miodla i drzewa herbacianego to najlepszy wybór. Zawarty w niej neem [najcenniejsze zioło ajurwedy] usuwa toksyny, olejek z drzewa herbacianego doskonale oczyszcza skórę, a połączenie naturalnych glinek zapewnia jej kompleksowy detoks.

CENA MASECZEK: 10zł (10ml)

Możesz również polubić…