Nowości

Źródło siły La Mer – The Concentrate

Bywa nazywany cudotwórcą. Niezastąpionym kultowym ulubieńcem.  Gwiazdą w pielęgnacji skóry. The Concentrate to intensywne serum La Mer, zawierające skoncentrowany eliksir Miracle Broth™, znany z niezwykłych właściwości kojących, wzmacniających i przywracających równowagę skóry podrażnionej na skutek działania czynników zewnętrznych i codziennego stresu.

ZRODZONY Z POTRZEBY

Dr Max Huber, fizyk specjalizujący się w przemyśle lotniczym, doznał wielu poparzeń podczas pracy w swoim laboratorium. Po latach eksperymentów, zainspirowany autoregeneracyjnymi właściwościami jednej z  alg morskich, stworzył Miracle Broth™ i krem – Creme de la Mer, których kojąco-wygładzające działanie poprawiało kondycję jego skóry. Miracle Broth™ stał się złotym eliksirem, który stanowi obecnie bazę wszystkich produktów La Mer.

ODRODZENIE NAUKI

Obserwując zdolność eliksiru Miracle Broth™ do wspomagania naturalnych procesów odnowy skóry, wkrótce naukowcy La Mer zaczęli się zastanawiać, czy możliwe byłoby uzyskanie jego koncentratu w postaci intensywnego serum. Przy zastosowaniu unikalnego procesu ekstrakcji na zimno udało się w La Mer przekształcić odnawiający komórki eliksir Miracle Broth™ w Concentrated Miracle Broth™, opracowany specjalnie na potrzeby kompleksu The Concentrate, który wykorzystuje uzdrawiające właściwości morza. The Concentrate pomaga przywrócić równowagę delikatnej skóry, widocznie koi zaczerwienienia, podrażnienia i inne oznaki zapalenia skóry.

NOWY FERMENT STABILIZUJĄCY

W składzie The Concentrate znalazł się również unikalny Ferment Stabilizujący, pochodzący z narażonego na stres, lecz pełnego witalności świata organizmów morskich, pomagający ustabilizować wrażliwą skórę, pozwalając jej odzyskać najlepszą kondycję.

BARIERA OCHRONNA

Specjalne, tworzące barierę składniki naprawcze działają jak lipidowy „cement komórkowy”, by wzmacniać narażoną na uszkodzenia skórę. Miracle Broth™, ekstrakt z herbaty z limonki oraz wyciągi morskie i roślinne zawieszone są w oddychającej barierze, aby powoli i w optymalny sposób dostarczać witalne, lecznicze moce. W efekcie uwrażliwiona, podrażniona skóra zostaje wzmocniona, wypełniona energiąm a jej wygląd ulega widocznej poprawie.

NAUKA A STAN ZAPALNY SKÓRY

Współczesne badania naukowe wskazują, że długotrwały stan zapalny skóry jest główną przyczyną pojawiania się przedwczesnych oznak starzenia się skóry. Promienie UV i wolne rodniki mogą prowadzić do niszczenia kolagenu, wewnętrznej siatki podtrzymującej skórę, przyspieszając powstawanie bruzd i zmarszczek. The Concentrate wykorzystuje zdolność glonów morskich do autoregeneracji, aby tworzyć idealne warunki do odnowy skóry poprzez łagodzenie zaczerwienienia, podrażnień i innych widocznych objawów stanu zapalnego skóry.

ODDANIE

Dzięki ekskluzywnej, satynowej konsystencji i skuteczności działania produkt stał się jedną z najbardziej uwielbianych kuracji La Mer. Zastosowania The Concentrate można definiować zgodnie z własnymi potrzebami, wybierając spośród wachlarza nieograniczonych możliwości. Używaj go codziennie jako kojące serum na skórę. Nie martw się sezonowymi zmianami pogody – po prostu nałóż warstwę kojącego eliksiru. Sięgaj po niego, gdy potrzebujesz bariery ochronnej dla skóry w okresie zwiększonej podatności na podrażnienia. Daj się otulić zapachowi lawendy i kocanki. Pokochaj go od pierwszego dotknięcia aksamitnej konsystencji, która jest wprost urzekająca.

Sugerowana cena detaliczna:

15 ml – 730 zł
30 ml – 1435 zł
50 ml – 1950 zł

Możesz również polubić…