Roll Liner – Eyeliner z aplikatorem w kształcie kółka Szybka i precyzyjna kreska.

FORMUŁA

Lekka, płynna konsystencja gładko rozprowadza się na skórze. Wysoko napigmentowana formuła o matowym wykończeniu, szybko zasycha i utrwala się na powiece. Niskie ryzyko alergii, produkt testowany oftalmologicznie, nie zawiera parabenów.

EFEKT MAKIJAŻU
Szybka i precyzyjna kreska.
Dzięki aplikatorowi w formie obracającego się kółka, eyeliner rozprowadza się niezwykle szybko i precyzyjnie. Pozwala stworzyć cienką kreskę w czarnym kolorze.

Cena detaliczna: 71 zł

Skinny Liner – Ultra-cienki eyeliner w pisaku Wyjątkowo cienka kreska.

FORMUŁA
Stworzona na bazie wody formuła zawiera naturalny barwnik pozyskiwany z węgla drzewnego, który zapewnia bardzo intensywny czarny kolor. Szybko zasycha i utrwala się na skórze. Niskie ryzyko alergii, produkt testowany oftalmologicznie, nie zawiera parabenów.

EFEKT MAKIJAŻU

Wyjątkowo cienka kreska.

Ultra cienka końcówka eyelinera tworzy ekstremalnie cienką linię na powiece, idealną do optycznego przyciemniania i zagęszczania linii rzęs, a także do geometrycznych i zdefiniowanych kresek. Ultra-cienki eyeliner w pisaku Wyjątkowo cienka kreska

Cena detaliczna: 65 zł

Jumbo Liner – Maxi eyeliner w pisaku. Cienka lub gruba kreska.

FORMUŁA

Płynna formuła stworzona na bazie wody sprawia, że konsystencja eyelinera jest bardzo lekka i nie obciąża powieki. Zawiera naturalny, czarny barwnik pozyskiwany z węgla drzewnego. Niskie ryzyko alergii, produkt testowany oftalmologicznie, nie zawiera parabenów.

EFEKT MAKIJAŻU

Cienka lub pogrubiona kreska.

Dzięki specjalnie wyprofilowanej końcówce eyeliner pozwala na stworzenie różnych rodzajów kresek w ekstremalnie czarnym kolorze.

Cena detaliczna: 65 zł

Wing Liner – Eyeliner o skośnej końcówce Efekt „jaskółki”

FORMUŁA

Oparta na wodzie formuła wzbogacona o intensywny czarny barwnik z węgla drzewnego zapewnia wyjątkowo intensywny kolor. Szybko zasycha i utrwala się na powiece. Niskie ryzyko alergii, produkt testowany oftalmologicznie, nie zawiera parabenów.

EFEKT MAKIJAŻU

Zmysłowa kreska w kształcie „jaskółki”.

Skośna końcówka o ergonomicznym kształcie, pozwala na stworzenie kreski wzdłuż linii rzęs i zakończeniu jej wygiętą „jaskółką”.

Cena detaliczna: 65 zł