Nowości

Wygładzenie i ochrona włosów na lato

Serum Argan oil artégoLatem włosy narażone są na niekorzystne warunki, takie jak promieniowanie słoneczne, wysokie temperatury, wilgoć czy słoną wodę. Może to skutkować zwiększoną łamliwością końcówek, matowością, czy puszeniem się włosów. Chcąc chronić włosy podczas letnich wycieczek i pobytów na plaży, a także zregenerować je i nadać im gładkość warto zastosować Serum Argan Oil z linii Easy Care włoskiej marki profesjonalnych kosmetyków do włosów artégo. Ten innowacyjny kosmetyk opracowany został na bazie oleju arganowego o niezwykle dobroczynnym działaniu nawilżająco – regenerującym. Serum wnikając w strukturę włosów głeboko je nawilża
i przyśpiesza proces naprawczy w strukturze włosów.

Serum Argan oil artégo – to serum kosmetyczne, które głęboko nawilża włosy i nadaje im zdrowy wygląd. Dzięki zbilansowanej formule kosmetyk zachowuje główne cechy samego oleju arganowego i może być stosowany zarówno na wilgotne włosy przed ich suszeniem oraz na suche – nawet codziennie. Serum otacza trzon włosa, uszczelnia jego łuski i eliminuje efekt kręcenia się włosów. Jest szybko wchłaniane przez włosy, zwiększając ich grubość, elastyczność i nawilżenie – to prawdziwy lifting dla włosów. Codzienne używanie serum Argan Oil artego pomaga naprawić zniszczenia, jakie powstały w strukturze włosów. Kosmetyk jest lekki jak piórko, nadaje włosom niespotykaną miękkość.

Kluczowe składniki:

  • Olej arganowy – jest otrzymywany z macerowania kamieniami ręcznie nasion Argania spinosa, wiecznie zielonego drzewa, które porasta jedynie niewielki obszar południowo-zachodniej części Maroka. Dzięki jego naturalnym właściwościom, olej ten, bogaty w glicerydy oraz witaminy A, E i F, wzmacnia i chroni włosy. Opakowanie serum Argan Oil artego jest wykonane ze specjalnego materiału zabarwionego na brązowo w celu skuteczniejszego zabezpieczenia niezwykle wrażliwych i niezbyt fotostabilnych składników przed wpływem światła.
  • Wyciąg z niebieskiej orchidei – wywołuje uczucie odprężenia i dobre samopoczucie
  • Wyciąg z bobu tonka – ze słodką nutą (kumaryna), który przypomina świeżo skoszoną trawę i tytoń; nadaje serum przyjemny zapach.

Pojemności: 25 ml i 100 ml
Cena: 31,50 PLN i 83,90 PLNSerum Argan oil artégo

Możesz również polubić…