Wyjście z maluchem to nie lada przedsięwzięcie. Jak się zorganizować i odpowiednio przygotować? O czym trzeba pamiętać? Bez czego ani rusz? Oto vademecum małego wycieczkowicza.

Happy mother with smiling baby

Aktywnie

Współczesne młode mamy nie chcą i nie muszą siedzieć w domach. Są aktywne, niezależne i znaczną część swojego urlopu macierzyńskiego spędzają poza domem. I bardzo dobrze! Nie dość, że kina, teatry, restauracje kuszą ofertami przygotowanymi specjalnie dla nich, to takie wypady korzystnie wpływają także na malucha. Nie od dziś przecież wiadomo, że dzieci, które aktywnie uczestniczą w życiu społecznym, lepiej się rozwijają, więcej się uczą, są bardziej towarzyskie. A to nie pozostaje bez wpływu na ich przyszłość.

 

Termos do butelek i do żywności niebiesko- pomarańczowy

Przed wyjściem

Do każdego wypadu z dzieckiem szykujesz się jak do wielkiego wyjścia? I słusznie. Będąc z dala od domu, trzeba być pewnym, że najpotrzebniejsze rzeczy mamy zawsze przy sobie. W podręcznej torbie młodej mamy nie może zabraknąć pieluch i chusteczek nawilżających. Przyda się także ubranie na zmianę, smoczek, najpotrzebniejsze kosmetyki i butla z mlekiem. Pozostaje tylko jedno pytanie – jak z dala od kuchni utrzymać odpowiednią temperaturę posiłku dla malucha?

Termos do butelek i do żywności fioletowo różowy

Do zjedzenia

Kilkugodzinny pobyt malucha poza domem bez posiłku? Nie ma takiej możliwości. Ale co zrobić, aby jedzenie przygotowane dla dziecka miało odpowiednią temperaturę? Najlepiej skorzystać z termosów wykonanych ze stali nierdzewnej przeznaczonych do butelek ze smoczkiem i żywności (np. Termosu do butelek i do żywności fioletowo- różowego 40 settimane lub Termosu do butelek i do żywności niebiesko- pomarańczowego 40 settimane ze sklepu www.babymama.pl). Dzięki specjalnej komorze izolacyjnej znajdującej się w środku, termos utrzymuje temperaturę żywności i napojów aż do 7 godzin. Jest bardzo funkcjonalny i wygodny w użyciu, co ma ogromne znaczenie w przypadku produktów, po które często się sięga. Termos posiada hermetyczne wieczko – uchwyt, dzięki czemu jego przenoszenie jest bezpieczne i wygodne. Antypoślizgowa podstawa chroni termos przed zarysowaniami, a specjalny wkład – koszyczek ułatwia wkładanie i wyjmowanie produktów.

Termosy 40 settimane posiadają aż dwa 250 ml pojemniki na żywność. Świetnie nadają się więc i na małe, i na wielkie wyjścia- te blisko domu, i te nieco dalej.

Termos do butelek i do żywności niebiesko- pomarańczowy 40 settimane

Termos do butelek i do żywności fioletowo różowy 40 settimane- cena 149,00 pln

Termos do butelek i do żywności niebiesko- pomarańczowy 40 settimane- cena: 149,00 pln www.babymama.pl