Recenzje

Estee Lauder Revitalizing Supreme Global Anti-Aging Creme

Estee Lauder Revitalizing Supreme

Jest przedstawiany jako przełomowy, kompleksowy  krem pielęgnacyjny. Redukujący widoczność kluczowych oznak starzenia się skóry- linii, zmarszczek, utraty jędrności, ziemistości i odwodnienia.

Od momentu wprowadzenia na rynek w 2012 roku, utrzymuje się na topach sprzedaży na całym świecie.

Moje drogie – co sprawia że jest taki wyjątkowy???? Oceńmy to ….

 Na początek trochę „ fachowej” wiedzy o produkcie.

Globalnie działający krem pielęgnacyjny, który aktywuje w skórze liczne mechanizmy przeciwstarzeniowe. Zamieniając ją w cerę pełną blasku, pozbawioną linii i zmarszczek oraz bardziej jędrną.

Marka Estee Lauder zastosowała w swoim produkcie kilka przełomowych innowacji, które stanowią o jego wyjątkowości.

* TECHNOLOGIA IntuiGen – naturalny ekstrakt  z Liści Czarnego bambusa to technologia, która pomaga skórze zwiększyć aktywność genu NRF2 tzw. „głównego włącznika”, który uruchamia liczne funkcje przeciwstarzeniowe w skórze.

TECHNOLOGIA OPTYMALNEJ NAPRAWY ( Syrtuiny)- daje skórze dodatkowy czas, który potrzebny jest jej na pełnienie jej naturalnych funkcji wzmacniających.

* TECHNOLOGIA BARIERY WILGOCI- bariera hydro-lipidowa w połączeniu z silnymi przeciwutleniaczami i ochroną przed podrażnieniami .Utrzymują skórę nawilżoną, ukojoną i komfortową.

Krem faktycznie daje nam świetne korzyści. Przyznaję ,że nie spotkałam się z niepochlebną opinią na temat tego produktu.  To co obiecuje nam marka, to że skóra jest bardziej elastyczna, jędrna i promienna, pozbawiona linii. Ma więcej czasu na regenerację i odnowę.

Co mnie urzeka  w tym produkcie to , że cera jest faktycznie dobrze nawilżona i jedwabiście  gładka zaraz po aplikacji. Krem ma aksamitną konsystencję i przyjemny delikatny zapach.

Co jest jeszcze ważnym jego plusem? To, że jest kremem dzienno- nocnym. Fakt, teoretycznie  sama jestem zwolenniczką rozdzielenia tych dwóch pielęgnacji ale…Teoria swoją drogą a tempo życia i wygoda swoją…Dla wielu z nas  to duży plus.

Występuje w pojemnościach 30ml, 50ml, 75ml (seria limitowana luty 2013) .

Produkt ten okazał się dla marki dużym sukcesem. A linia została uzupełniona pod koniec 2012 roku o balsam pod oczy. O nim następnym razem

Estee Lauder Revitalizing Supreme

Możesz również polubić…