Nowości

Woda perfumowana Miss Giordani Radość płynąca z kobiecości

MissGiordani

Do rodziny zapachów Giordani Gold dołącza woda perfumowana Miss Giordani, stylowa, czarująca i ultrakobieca kompozycja. Zapach wyraża to co najlepsze we włoskim stylu – pasję i radość z życia oraz subtelne wyrafinowanie i niepowtarzalny urok. Miss Giordani to delikatna, a zarazem elektryzująca i bardzo zmysłowa kompozycja. Zapach dla kobiety pełnej pasji, świadomej swojej kobiecości, eleganckiej. Miss Giordani już od pierwszych akordów uwalnia niepowtarzalny aromat, który z każdą chwilą ewoluuje, stając się subtelnym połączeniem szyku i elegancji.

Kwiatowo-owocowa kompozycja

Dzięki owocowym nutom białego grejpfruta, kalabryjskiej bergamotki i soczystego sorbetu mango, Miss Giordani uwodzi świeżością już od pierwszych sekund po aplikacji. Z czasem staje się bardziej wyrafinowany dzięki kompozycji kwiatów neroli, białej peoni oraz frezji doprawionych szczyptą czerwonego pieprzu. Całość dopełniają nuty bazy: drzewo sandałowe, wanilia, paczula oraz piżmo.

Jak podkreśla twórca zapachu Lucas Sieuzac, woda perfumowana Miss Giordani odzwierciedla włoski szyk i elegancję, kobieta ubrana w ten zapach zawsze będzie czuć się wyjątkowo i bardzo gustownie.

Kwiatowo-owocowy

Nuty zapachu Miss Giordani:

Nuty głowy: biały grejpfrut, kalabryjska bergamotka, sorbet mango, zielony bluszcz
Nuty serca: kwiaty neroli, biała peonia, frezja, czerwony pieprz
Nuty bazy: drzewo sandałowe, wanilia, piżmo, paczula

Twórca zapachu

Lucas Sieuzac, wywodzi się ze światowej sławy rodziny perfumiarzy, pochodzącej z południa Francji. Swoją karierę rozpoczął w wieku 18 lat. Jak sam zaznacza: „Dla mnie każdy zapach jest zaproszeniem do ekscytującej podróży – to sposób na dzielenie się emocjami z tysiącami ludzi”.

Woda perfumowana Miss Giordani – rozbrzmiewa żywiołowością klasycznych nut włoskich kwiatów neroli, byś mogła wraz z nią cieszyć się nieskrępowaną radością, której źródłem jest Twoja kobiecość. Poj. 50 ml. cena regularna: 99,90 zł, cena promocyjna: 59,90 zł (od 30 września do 9 listopada).

Produkt dostępny w sprzedaży od 14 katalogu Oriflame, tj. od 30 września 2014r.

Możesz również polubić…