Nowości

ABC sprzątania każdej mamy – jak robić porządki i nie zwariować?

Plan dnia każdej mamy zapełniony jest od świtu do nocy. Mimo, że opieka nad dzieckiem jest absorbująca, należy wygospodarować także czas na codzienne obowiąki, w tym sprzątanie. Od czego zacząć i czego użyć, aby uporać się z nimi w kilka chwil? Wypróbuj nasze praktyczne ABC sprzątania – idealne dla każdej mamy!

Sprzątanie nie wyklucza wygody!

Czy sprzątając jesteśmy skazane na dyskomfort? Otóż nie! Wystarczy, że zaopatrzysz się w odpowiedni sprzęt. Wypróbuj zestaw do mycia podłóg Clean Twist Disc Mop Active firmy Leifheit. Dzięki niemu mycie podłóg będzie prostsze niż kiedykolwiek. Funkcja parkowania, wysuwany drążek, przegub 180° – to wszystko brzmi jak opis nowego modelu samochodu, a jest to tylko krótka lista funkcjonalnych cech mopa, który obala mit uciążliwego sprzątania. Do tego wygodna obsługa jedną ręką – bez schylania, bez wkładania rąk do brudnej wody i bez wysiłku. Praktyczna funkcja pionowego parkowania umożliwia postawienie mopa w dowolnym miejscu – już nigdy nie upadnie on na świeżo umytą podłogę!

Zrób to po cichu!

Drzemka naszej pociechy to idealny moment na porządki. Odkurzanie w tym czasie wydaje się nie najlepszym pomysłem, ale czy na pewno? Jeżeli do tej pory sprzątanie kojarzyło Ci się jedynie z hałasem, czas z tym skończyć. Odkurzacz nie jest jedynym sprzętem, który szybko i skutecznie usunie brud z podłogi czy dywanów. Idealnie zastąpi go mechaniczna szczotka do dywanów taka jak np. Regulus marki Leifheit. Działa ona bez użycia prądu, umożliwiając bezgłośne sprzątanie nawet podczas snu dziecka. Bez uciążliwego zwijania i rozwijania kabli, konieczności ciągnięcia ciężkiego urządzenia i wysiłku. Czysta przyjemność.

Działaj szybko i precyzyjnie!

Dla większości z nas zmorą codziennych porządków jest wycieranie kurzu. Potrafi ono zająć nawet klika godzin, szczególnie jeżeli mamy duży dom czy mieszkanie. Kurzu pozbyć możemy się na wiele sposobów – za pomocą szmatek, ręczników papierowych, chusteczek i zmiotek. Na mokro i na sucho. Tylko który z nich jest najlepszy? Dla zabieganej mamy strzałem w dziesiątkę będzie zmiotka do kurzu Duster XL marki Leifheit, która przyciąga kurz jak magnes. Jej miękkie włókna dostosowują się do każdej powierzchni, umożliwiając usunięcie brudu nawet z delikatnych powierzchni takich jak ekrany telewizorów czy kwiaty.  Istna rewolucja!

ABC porządków każdej mamy to przede wszystkim komfort, precyzja i wygoda. Zmieńmy podejście do sprzątania – zacznijmy o nim myśleć w kategoriach pożytecznego sposobu na spędzenie wolnego czasu. Stawiajmy na pomysłowe rozwiązania, które pomogą Nam w szybki sposób zapanować nad b

 

Tych pomysłowych rozwiązań szukaj na www.leifheitsklep.pl

Możesz również polubić…