Wierzę, że prawdziwe piękno pochodzi z wnętrza. Zawsze powtarzałam, że uroda polega na czymś więcej niż na makijażu. Chodzi o to w jaki sposób dbasz o siebie, co jesz i pijesz oraz jak celebrujesz swoją indywidualność.  Jestem podekscytowana debiutem nowego magazynu online Yahoo Beauty. Mam nadzieję, że stanie się on dla wszystkich inspiracją jak pięknie żyć.

BOBBI BLAZER_300_ALL ww no exp

Jest to zupełnie inny niż wszystkie, magazyn poświęcony urodzie. Pierwszą rzeczą jaką zauważysz są zapierające dech w piersiach zdjęcia i video, które pozwolą Ci zobaczyć różne historie, jeszcze zanim o nich przeczytasz. Tutaj znajdziesz codzienną dawkę urodowych informacji, które pomogą Ci poczuć się pewnie podczas ważnych momentów w życiu, zarówno wtedy kiedy poznajesz rodzinę swojego chłopaka czy przygotowujesz się do ślubu córki. Przedstawiamy wiele inspirujących historii ciekawych osób np.  historię palestyńskiej dziennikarki, autorki i prezenterki telewizyjnej, Rula Jebreal, solistki American Ballet Theatre, Misty Copeland oraz Lei Wallace obiecującej biegaczki olimpijskiej.

Ostatni, ale nie mniej ważny punkt to eksperci i uznane postacie na rynku kosmetycznym, włączając Britt Aboutaleb, która jest naszym nowym wydawcą, a także całą gwiazdorską redakcję, która przygotowuje samouczki, które będą odpowiedzią na wasze codzienne pytania związane z urodą.

Tak samo jak makijażem, jestem zafascynowana wellness. To czym karmisz swoje ciało jest tak samo ważne jak to co na nie nakładasz, dlatego też będziemy dzielić się przepisami pochodzącymi z moich ulubionych miejsc, a także codziennymi ćwiczeniami i lekcjami życia od osób, które były dla mnie inspiracją do odnalezienia równowagi.

Yahoo Beauty jest stroną przeznaczoną dla prawdziwych kobiet i mężczyzn (Tak, Wami również się zajmujemy!)  i nie mogę się już doczekać efektów pracy naszego wspaniałego teamu, a także waszych reakcji! Śledźcie nas na @YahooBeauty i dzielcie się z nami pytaniami oraz doświadczeniami związanymi z urodą.