Na zdrowie

Chwila przerwy z Pistacjami HELIO Natura

By uprzyjemnić czas spędzany w domu i znaleźć równowagę pomiędzy pracą, odrabianiem lekcji ze swoimi pociechami a czasem wolnym, warto zrobić sobie chwilę przerwy… i zadbać o dobre samopoczucie z HELIO J

Długotrwałe narażenie na stres prowadzi do przemęczenia i osłabienia układu odpornościowego, dlatego jak twierdzą specjaliści z Instytutu Żywności i Żywienia, warto raz dziennie jeść garść orzechów, najlepiej niesolonych[1] – Pistacji prażonych bez dodatku soli HELIO Natura, gdyż to pomoże nam się odstresować, ukoi nerwy, poprawi samopoczucie

Pistacje HELIO Natura są cennym źródłem witaminy E, miedzi i cynku, które chronią komórki przed stresem oksydacyjnym. Zawierają też ważne dla naszego układu nerwowego minerały – magnez, potas oraz witaminy B1 i B6. Ponadto, pistacje mają także inne wartościowe składniki, m.in. fosfor, żelazo, foliany, białko czy błonnik.

Co ważne, w przeciwieństwie do popularnych na rynku pistacji, Pistacje HELIO Natura NIE ZAWIERAJĄ w swoim składzie soli, dzięki czemu wyróżniają się niską zawartością sodu, co sprzyja utrzymaniu ciśnienia krwi na prawidłowym poziomie.

Pistacje prażone bez soli, tłuszczu i konserwantów od HELIO Natura to naturalnie zdrowa i smaczna przekąska, która w chwilach przerwy pomoże nam się zrelaksować i poprawi nasze samopoczucie, ale także uzupełni codzienną dietę w niezbędne minerały i witaminy. Dlatego zadbajmy o swoje zdrowie i podarujmy sobie kilka chwil prawdziwego odpoczynku w domowym zaciszu w towarzystwie zdrowej przekąski HELIO Natura ;-) #wszystkobędziedobrze !


[1] „Nastroje a żywienie”, prof. dr hab. nauk farm. M. Schlegel-Zawadzka, dieta.mp.pl/zasady/77447,nastroje-a-zywienie

Możesz również polubić…