Dla mam,Nowości

Coś na ząb

Nie tak łatwo nakarmić malucha i zachować porządek. Pierwszy kontakt bobasa z musem marchewkowym czy brokułowym zwykle kończy się  pobrudzonym body. Ale rozszerzanie diety niemowlaka nie musi kończyć się daniem plamy. Jak to możliwe?

 Śliniak - gryzak SupeRRO Lullalove

Inny niż wszystkie

Ząbkowanie, rozszerzanie diety, wprowadzanie nowych smaków. Życie niemowlaka pełne jest wyzwań, z którymi mali bohaterowie dnia codziennego po prostu muszą sobie radzić. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, takim jak połączenie śliniaka i gryzaka, np. Śliniak – gryzak SupeRRO Lullalove ze sklepu www.babymama.pl, wyrzynanie się mleczaków i wejście w świat nowych smaków są zwyczajnie prostsze.

Śliniak - gryzak SupeRRO Lullalove

 

Czym Śliniak – gryzak SupeRRO Lullalove wyróżnia się na tle innych?

Przede wszystkim wielofunkcyjnością. Po pierwsze – to idealny zestaw na ząbkowanie. Gumowy gryzak przynosi ulgę bolącym, rozpulchnionym, swędzącym dziąsełkom, a śliniak chroni ubranko malca przed zamoczeniem. Zestaw świetnie sprawdza się w domu, podczas spaceru, w czasie podróży. Ale to nie wszystko. Dzięki temu, że i gryzak, i śliniak mogą być wykorzystywane samodzielnie, zestaw ten jest jeszcze bardziej funkcjonalny. Śliniak chroni ubranko malucha w czasie posiłków, a gryzak, prócz oczywistego zastosowania, fajnie sprawdza się też jako zabawka do kąpieli – nie posiada żadnych otworów  czy dziurek, nie ma więc żadnego ryzyka, że wleje się do niego woda, że zacznie pleśnieć, że stanie się siedliskiem groźnych bakterii czy grzybów.

Śliniak - gryzak SupeRRO Lullalove

Bardziej higieniczny

Śliniak – gryzak SupeRRO Lullalove to alternatywa dla zwykłych śliniaków i gryzaków. I najlepszy wybór młodej mamy. Jest niezastąpiony w czasie ząbkowania- chroni ubranko przed zmoczeniem (spowodowanym nadmiernym ślinieniem się ząbkującej pociechy), a jednocześnie przynosi ulgę obolałym, rozpulchnionym, swędzącym dziąsłom niemowlęcia. Dzięki temu, że gryzaczek jest przypięty do śliniaka, nie wypada z rąk malucha, nie upada na ziemię, nie brudzi się, nie przenosi bakterii. Jest czysty, higieniczny, bezpieczny dla pociechy. Bambusowa tkanina, z której został wykonany, jest antyalergiczna, antygrzybiczna i antybakteryjna. W pełni ekologiczna, o właściwościach termoregulacyjnych, absorbuje wilgoć o wiele lepiej niż zwykła bawełna. Sprawdza się więc lepiej niż przeciętny śliniak. Tym bardziej, że pochłania promieniowanie UV, sterylizuje się sama w 30%, dzięki czemu dziecko ma przez cały czas poczucie świeżości, neutralizując nieprzyjemne zapachy.

Śliniak – gryzak SupeRRO Lullalove – cena 39,00 pln www.babymama.pl

Śliniak - gryzak SupeRRO Lullalove

Kolory do wyboru:
Śliniak – gryzak SupeRRO niebieski Lullalove
Śliniak – gryzak SupeRRO ecru Lullalove
Śliniak – gryzak SupeRRO różowy Lullalove

Możesz również polubić…

1 komentarz

  1. Krysia says:

    przefajne i pomysłowe są te śliniaczkogryzaczki:) Ja nie przepadam za gryzakami, które się walają po ziemi, ale Michał ciągle potrzebuje gryźć i gryźć. Powieszony tak nie brudzi no a o dobru śliniaka to chyba nie ma co pisać, bo wiadomo:) Super!

    *** Trial period expired. Please subscribe to the service. Antispam service cleantalk.org. ***

Możliwość komentowania została wyłączona.