Na zdrowie

Curaprox BLACK BOX Travel Set – Ciemna strona szczotkowania

Marka Curaprox znana jest z tego, że potrafi zaskakiwać. Robi to również teraz… Przed Tobą zupełnie nowy, niesamowicie fantastyczny zestaw podróżny – Black Box, który będzie idealnie pasować do każdego stylu. Tak, jest czarny, elegancki, po prostu piękny, a do tego mieści się w każdej kieszeni. Niemożliwe? A jednak. Z nim pielęgnację jamy ustnej możesz wznieść na wyższy poziom, gdziekolwiek jesteś i za każdym razem, gdy szczotkujesz. Żadnych kompromisów. Bez próchnicy. Bez przebarwień. Gotowy do podróży?

Poznaj nowy Travel Set od Curaprox – Black Box i przejdź na ciemną stronę szczotkowania. Jest on nie tylko połączeniem wygody użytkowania, ale i prawdziwej elegancji i wyrafinowanego stylu. To czarne piękno mierzy tylko 9,5 cm x 6 cm, dzięki czemu zmieści się do walizki, bagażu podręcznego, a nawet kieszeni! Co w nim znajdziesz? Kultowe produkty z serii „Black Is White”, czarne jak noc…

Szczoteczka do zębów „Black Is White” w podróżnej wersji składanej, oferuje zupełnie nowy rodzaj doświadczenia w czyszczeniu. Dzięki 8760 gęsto osadzonym włóknom CUREN® z wybielającymi cząsteczkami węgla aktywnego jest delikatna dla zębów i dziąseł, ale bezlitosna dla płytki nazębnej.

Pasta do zębów „Black Is White” w opakowaniu o pojemności 10 ml. Zapewnia delikatne i skuteczne wybielenie bez agresywnych, żrących składników. Żadnego SLS, Triclosanu, mikrogranulek z tworzywa sztucznego. Dzięki zawartości węgla aktywnego pochłania nieestetyczne przebarwienia na zębach spowodowanymi: kawą, winem czy paleniem. Do tego zawiera hydroksyapatyt, który uzupełnia utracone minerały oraz wapń w szkliwie zębów.

Węglowe szczoteczki międzyzębowe o stożkowym kształcie i w różnych rozmiarach, zapewniają czyste przestrzenie międzyzębowe, zdrowe zęby i świeży oddech. Sprężyste włókna docierają nawet do trudno dostępnych miejsc, bez ryzyka uszkodzenia dziąsła.

Cena: 86,30 zł/szt.

Możesz również polubić…