Nowości

Czy spotkałaś się kiedyś z MAGIĄ mówiąc o kosmetykach?

Nie? A ona istnieje. CALL IT MAGIC to seria kosmetyków, które mają ODCZAROWAĆ błędne koło przetłuszczania się cery i zrównoważyć ten proces na wielu poziomach jednocześnie. Jak? Poprzez kompleksową pielęgnację i wspomaganie skóry tłustej, mieszanej, skłonnej do błyszczenia, tworzenia się zaskórników i wyprysków.

DAJ SIĘ ZACZAROWAĆ… i odczaruj błędne koło niedoskonałości!

DON’T BE SH(Y)INY KREM SUPER-NORMALIZUJĄCY

Pielęgnuje cerę problematyczną – trądzikową, skłonną do stanów zapalnych, z rozszerzonymi porami, przetłuszczającą się i mieszaną.

Krem Don’t be sh(y)iny zawiera uderzeniową dawkę uzupełniających swoje działanie składników regulujących wydzielanie sebum, normalizujących oraz ochronnych i nawilżających.

Biomimetyczna – lamelarna formuła kremu zbliżona jest do budowy naskórka, pozwala to na maksymalizację działania kosmetyku, przy zachowaniu fizjologicznej równowagi i komfortu skóry.

MAGIC MIXTURE Normalizujący booster przeciw niedoskonałościom

To wysoce skoncentrowany booster składników przywracających równowagę cerze tłustej, mieszanej, trądzikowej oraz z rozszerzonymi porami. Jego zadaniem jest skuteczna pielęgnacja skóry wytwarzającej nadmiar sebum, niezależnie od płci i wieku. Booster Magic Mixture to zestawienie najwyższej jakości składników o działaniu:
-normalizującym,
-antybakteryjnym,
-antyoksydacyjnym,
-nawilżającym.

Formuła łatwo wchłaniającej się hydro-emulsji, zapewnia silne nawodnienie skóry oraz wysoką biodostępność substancji aktywnych.

NA DZIEŃ I NA NOC Cena 150 zł/50 ml

Możesz również polubić…