Nowości

Czyste dłonie w każdej sytuacji. Nowości marki Cleanic w wersji rodzinnej i smart

Każdy lubi mieć czyste i odświeżone dłonie – ten drobny element w ciągu dnia, daje poczucie komfortu i wygody. Codziennie, zarówno w domu, jak i w przestrzeni publicznej mamy kontakt z setkami przedmiotów, dlatego antybakteryjne chusteczki, które w kilka sekund oczyszczą dłonie są doskonałym rozwiązaniem zapewniającym uczucie świeżości przy jednoczesnym nawilżeniu skóry. Nowości w ofercie marki Cleanic – chusteczki odświeżające dostępne w opakowaniu dla całej rodziny oraz w jednorazowych saszetkach, to propozycje idealne dla wszystkich tych, którzy uwielbiają uczucie czystych i zadbanych dłoni!

 

Codzienność pisze różne scenariusze i jest pełna niespodzianek. Zapewne każdy z nas nie raz znalazł się w sytuacji, kiedy szybko musiał wytrzeć dłonie, a opakowanie chusteczek „właśnie” się skończyło.  Zdarza się to wszystkim – niezależnie, czy chcemy oczyścić rączki dziecka, odświeżyć się na pikniku czy wycieczce, albo przetrzeć dłonie tuż przed ważnym spotkaniem. Aby uniknąć takich przykrych niespodzianek, a jednocześnie zapewnić sobie poczucie komfortu w każdej sytuacji, warto sięgnąć po nowe propozycje marki Cleanic.

Chusteczki odświeżające Cleanic Antibacterial Family to świetna propozycja dla tych, którzy na co dzień zużywają duże ilości chusteczek i chcą mieć gwarancję, że opakowanie nie będzie puste zaledwie kilka dni od zakupu. Chusteczki Antibacterial Family dostępne w dużym opakowaniu liczącym sobie aż 60 sztuk to niezawodna pomoc i ekonomiczne rozwiązanie dla każdej rodziny. Chusteczki doskonale oczyszczają i odświeżają delikatną skórę dłoni, a dzięki zawartości płynu antybakteryjnego z łagodzącą alantoiną, nawilżają i zapewniają długotrwałe poczucie komfortu. Dodatkowo, funkcjonalne opakowanie z zamknięciem typu pop-up ułatwia otwieranie i zapewnia wygodne użycie, nawet w przypadku tych najmłodszych członków rodziny.

CENA: 6,99 zł/60 szt

Druga nowość marki Cleanic to doskonałe rozwiązanie dla osób żyjących w ciągłym biegu, które często podróżują, a co za tym idzie – jedzą poza domem. Chusteczki Cleanic Antibacterial dostępne w jednorazowych saszetkach można mieć zawsze przy sobie. Pojedyncza chusteczka w kosmetyczne, torebce, plecaku, a nawet w kieszeni to świetne „koło ratunkowe” niezależnie od sytuacji. Chusteczka zawiera płyn antybakteryjny z alantoiną, dzięki czemu skutecznie odświeża, nawilża i koi delikatną skórę dłoni. Przyjemny, delikatny zapach oraz dyskretny format zapewniają uczucie komfortu niezależnie od sytuacji!

CENA: 0,79 zł/saszetka

Możesz również polubić…