Dla mam

Dla najukochańszej kobiety w naszym życiu

Maj to miesiąc pachnący bzem i świeżym deszczem, maj to miesiąc, który kochamy z wielu powodów, a jednym z nich jest fakt, że 26 maja obchodzimy święto najcudowniejszej i najważniejszej w naszym życiu osoby. Mamy.

I nawet, jak przestaje z czasem być całym naszym światem, bo dorastamy i idziemy w swoją stronę, to właśnie Mama jest tą przystanią, do której zawsze możemy wrócić i która zawsze nas wysłucha.

– Mamy wiele pytań związanych z tym, czy można kupić drugiej osobie – zwłaszcza tak ważnej w naszym życiu jak mama – buty. Wszak świat jest pełen przesądów, z których jednak powinniśmy się śmiać – mówi Marta Knap, dyrektor handlowa marki meka. – To, co ja doradzam naszym klientom to myślenie o tym, że wraz z butami najwyższej jakości kupujemy naszym mamom absolutny komfort i, co najważniejsze, zdrowie. Warto więc zainwestować w zdrowie naszych mam, by były szczęśliwe i sprawne jak najdłużej – dodaje Marta Kanp.

Wśród szerokiej palety butów dla kobiet marka meka oferuje także te, które będą idealnym uzupełnieniem stylizacji dla naszych mam. Wiosenne i letnie kolory, mnogość fasonów i skór, z których są wykonane, pozwolą na dopasowanie do każdej stopy i każdego gustu.

A wracając do tematu zdrowia – obuwie marki meka wykonane jest najlepszą na świecie oryginalną metodą Goodyear Welted. Kluczowym elementem jest tu 5 mm podpodeszwa, a także sposób wszywania pasa łączącego ją z cholewką. Tylko taka grubość podpodeszwy, na której stoi stopa, pozwala na wszycie pasa bez sztucznych zgrubień, gwarantując równocześnie pełną absorpcję toksyn i potu oraz indywidualne wyprofilowanie do stopy podczas użytkowania.

To, że buty meka tworzone są pieczołowicie z tak niezwykłą starannością sprawia, że komfort noszenia obuwia jest wyczuwalny od pierwszej przymiarki, co rzadko jest spotykane w butach innych marek.

Ideą właściciela marki – Kazimierza MEKA – jest tworzenie butów, które nie tylko będą zachwycać wyglądem, ale przede wszystkim zapewnią komfort podczas noszenia. Niezwykle istotną kwestią są zatem względy zdrowotne obuwia, bo to one mają wpływ na samopoczucie użytkowników. A skoro nasze mamy zasługują na wszystko co najlepsze, a już na pewno na buty najwyższej jakości i największym komforcie noszenia – zapraszamy do Świata meka Shoes wszystkich tych, dla których mama to wciąż najważniejsza kobieta w życiu.

Możesz również polubić…