Nowości

Dzień Matki z Jo Malone London

Aromatyczne i zmysłowe zapachy Jo Malone London dopasowują się do wrażliwości każdej kobiety i Matki.

Cechą wyróżniającą markę Jo Malone London jest filozofia Fragrance Combining™, która pozwala na połączenie różnych zapachów, stają się one niepowtarzalne i bardzo osobiste.

Marka Jo Malone London to synonim hojności. Te eleganckie i wyszukane podarunki sprawiają, że nie potrzebujesz specjalnej okazji, aby obdarować bliską Ci osobę. Autentyczne i nieoczekiwane kompozycje zapachowe, ręcznie robione świece, luksusowe zestawy do kąpieli ciała, są rozpoznawalne na całym świecie dzięki swojej subtelnej elegancji. Dla Jo Malone London obdarowywanie drugiej osoby jest sztuką, a każdy prezent musi być opakowany precyzją. Jo Malone London to prezent idealny, jeśli będziesz w stanie się z nim rozstać. Tegoroczne propozycje marki z okazji Dnia Matki, to owocowe i kwiatowe zapachy. Te świeże i spokojne nuty zapachowe sprawiają, że zaczynamy marzyć o podróżach do egzotycznych krain i dniach spędzonych na plaży.

 

Peony Blush & Suede Cologne

Luksus i uwodzicielski aromat, gdzie niewiarygodnie delikatne piwonie flirtują z soczystym czerwonym jabłkiem, pełnym przepychu jaśminem, różą oraz goździkiem. Poczuj na skórze  zmysłowość i delikatność zamszu.

Pojemność: 30 ml, Pojemność:100 ml

Cena: 249 pln, Cena: 499 pln

 

English Pear & Freesia

Spędź spokojny dzień w ogrodzie. Pozwól, aby otulił  Cię świeży aromat dojrzałych gruszek i  białych frezji. Dodatkowo ogrzeje Cię zapach ambry, paczuli i drzew.

Pojemność: 30 ml, Pojemność:100 ml

Cena: 249 pln, Cena: 499 pln

Orange Blossom Cologne

Lśniąca oaza spokoju. Kwitnący kwiat klementynki łączy się z kwiatem pomarańczy i lilii wodnej. Całość zaakcentowana ciepłymi aromatami irysów oraz balsamicznej wetywerii. Czysta przyjemność dla ciała.

Pojemność: 30 ml, Pojemność:100 ml

Cena: 249 pln, Cena: 499 pln

Nectarine Blossom & Honey Cologne

Spędź poranek w londyńskim Covent Garden. Soczysta nektarynka, brzoskwinia i czarna porzeczka wzbogacone aromatem wiosennych kwiatów i nutą miodu akacjowego sprawią, że dzień stanie się słodki i beztroski.

Pojemność: 30 ml, Pojemność:100 ml

Cena: 249 pln, Cena: 499 pln

Wood Sage & Sea Salt

Porzuć codzienność uciekając wzdłuż omiatanego morską bryzą brzegu. Białe, łamiące się fale, świeże i słone powietrze. Zapach dodatkowo wzbogaca mineralny aromat poszarpanych klifów, przeplatający się z drzewną ziemistością szałwii. Żywy, eteryczny i niezwykle radosny zapach.

Pojemność: 30 ml, Pojemność:100 ml

Cena: 249 pln, Cena: 499 pln

Możesz również polubić…