Nowości

Estée Lauder Daywear Anti-Oxidant BB Creme Spf 35 wywiad z dr Nadine Pernodet

DaywearBBESTÉE LAUDER

NOWY DAYWEAR ANTI-OXIDANT BB CREME SPF 35
[Krem BB na dzień zawierający przeciwutleniacze i filtr SPF 35]

 Wywiad z dr Nadine Pernodet, Dyrektor Wykonawczą ds. Biologii Skóry, Badań i Rozwoju Estée Lauder Companies

 

1. Czy możesz naw wyjaśnić, czym jest krem BB?

Krem BB, znany powszechnie jako „Blemish Balm” [balsam na niedoskonałości], to wielofunkcyjny kosmetyk, który jest bardzo popularny w Azji, a obecnie zdobywa coraz większą popularność w Stanach Zjednoczonych i Europie. Wielofunkcyjność kremów BB polega na tym, że jedna formuła zapewnia liczne korzyści kosmetyczne, takie jak ochrona UV, delikatne krycie i nawilżenie, oprócz wielu innych zaawansowanych właściwości pielęgnacyjnych, które różnią się w zależności od zastosowanej formuły. Chociaż krem BB początkowo stał się bardzo popularny w Korei, gdzie szybko zapanowała na niego moda, to pochodzi z Niemiec. W Niemczech kremy BB były przepisywane przez dermatologów pacjentom po zabiegach laserowych z uwagi na ich działanie regenerujące i kojące dla skóry. Zapewniały one również delikatne krycie, niwelując widoczność blizn po zabiegach laserowych, trądziku oraz innych niedoskonałości.

2. Czy możesz nam powiedzieć, jakie liczne korzyści kosmetyczne zapewnia DayWear Anti-Oxidant BB Creme SPF 35?

Stosowany sam lub pod podkład, nowy krem marki Estée Lauder, DayWear Anti-Oxidant BB Creme SPF 35 jednocześnie chroni, udoskonala i nawilża skórę, zapewniając jej piękny, zdrowy i wyrównany wygląd. Jako lider w badaniach naukowych nad ochroną jaką przeciwutleniacze odgrywają w pielęgnacji skóry firma Estée Lauder stworzyła krem BB, którego formuła zapewnia silną ochronę dzięki naszemu sprawdzonemu rewelacyjnemu kompleksowi przeciwutleniaczy oraz wysoki poziom nawilżenia i ochrony przed promieniowaniem UV w postaci filtra SPF 35, pomagając skórze zwalczyć przedwczesne oznaki starzenia, aby zapewnić jej świeży, nieskazitelny wygląd. Dostępny w dwóch odcieniach, odpowiednich dla różnych odcieni skóry, ten wielofunkcyjny, beztłuszczowy, lekki krem pomaga kontrolować przetłuszczanie się skóry, natychmiast wyrównując jej koloryt i zapewniając jej zdrowy wygląd.

3. Kto powinien stosować krem DayWear Anti-Oxidant BB Creme SPF 35?

Nasz nowy krem DayWear Anti-Oxidant BB Creme SPF 35 jest idealny dla nowoczesnej kobiety, która poszukuje jednego produktu zapewniającego skórze jednocześnie nawilżenie, ochronę i doskonały wygląd. Zapewnia lekkie krycie, minimalizując niedoskonałości i intensyfikując naturalny blask skóry, zapewniając jej doskonały wygląd. Krem jest odpowiedni dla kobiet o wszystkich typach skóry. Ponadto jest doskonały dla kobiet poszukujących beztłuszczowej formuły, która pozwala kontrolować przetłuszczanie i błyszczenie się skóry.

4. Kiedy powinnam stosować krem DayWear Anti-Oxidant BB Creme SPF 35?

Stosowany jako ostatni preparat w codziennej pielęgnacji skóry, może stanowić naturalne, nadające świeżość wykończenie lub gładką, promienną bazę pod podkład.

5. Czy nowy krem DayWear Anti-Oxidant BB Creme SPF 35 nie powoduje trądziku?

Nie, nasza beztłuszczowa formuła nie powoduje trądziku i została przetestowana dermatologicznie, jest więc tak delikatna, że można ją stosować bez względu na typ skóry.

6. Czym różni się nowy krem DayWear Anti-Oxidant BB Creme SPF 35 od kremu nawilżającego DayWear Sheer Tint Release Moisturizer SPF 15?

Beztłuszczowa formuła naszego nowego kremu DayWear Anti-Oxidant BB Creme SPF 35 dostępna jest w dwóch odcieniach odpowiednich dla różnych odcieni skóry i posiada liczne właściwości pielęgnacyjne, aby zapewniać skórze natychmiastową ochronę, nawilżenie i doskonały wygląd. Formuła zapewnia delikatne krycie oraz zapewnia ochronę SPF 35 o szerokim spektrum. Dodatkowo pomaga kontrolować przetłuszczanie i błyszczenie się skóry. Nasz DayWear Sheer Tint Release Moisturizer SPF 15, to lekko koloryzujący, nawilżający lotion zawierający starannie połączone pigmenty tworzące lekki „uniwersalny” odcień, który nadaje skórze delikatny koloryt i zdrowy blask oraz zapewnia ochronę przeciwsłoneczną SPF 15.Obie formuły zapewniają skórze najbardziej zaawansowaną ochronę przeciwutleniaczy linii DayWear.

 

O kremie DayWear Anti-Oxidant BB Creme SPF 35 więcej można poczytaj tutaj – KLIK

Możesz również polubić…