Nowości

GK Hair moc zdrowych włosów

GK HairPoczątek…

Firma została założona w 2007 roku przez Van Tibolli. Dyrektor Generalny i Prezes doprowadził Global Keratin do pozycji lidera w tym segmencie.. Celem było rozpoczęcie produkcji innowacyjnych produktów do prostowania i odżywiania włosów przeznaczonych wyłącznie na rynek profesjonalny.

Gk Hair Kilka lat później…

Gk Hair jest dostawcą , innowatorem , sprzedawcą i światowym dystrybutorem najbardziej zaawansowanego i profesjonalnego produktu do pielęgnacji włosów.

Produkty Gk Hair są używane i polecane przez najlepszych profesjonalistów w najlepszych salonach na świecie.

Portfolio naszego produktu jest dumnie reprezentowane przez respektowanych i szanowanych dydaktyków stylizacji w biznesie fryzjerskim.. Wszechstronne akademickie szkolenie zostało stworzone w kwaterze w Fort Lauderdale, aby szkolić stylistów, właścicieli salonów i innych profesjonalistów dla przemysłu.

Gk Hair posiada liczną grupę trenerów i dydaktyków w branży , którzy pracują z partnerami z kanałów dystrybucji aby upewnić się o profesjonalności w używaniu produktów z linii Gk Hair.

Gk Hair Juwexin Obecnie…

Produkty Gk Hair są dostępne na całym świecie ale głównie na rynku europejskim.

Marka pojawia się na wszelkich targach , eventach mających na celu promocję marki.

Linia produktów została powiększona o wyjątkową i bogatą w odżywcze składniki takie jak Juvexin, argan, jojobę koloryzację bez amoniakową i stylizację.

Od początku 2012 roku Gk Hair i Firma Gk Hair Polska rozpoczęły współpracę przy dystrybucji amerykańskich kosmetyków na terenie Polski.

W chwili obecnej Gk Hair Polska Sp.z.o.o jest wyłącznym przedstawicielem Gk Hair na Polskę.

Gk Hair to więcej niż tylko nazwa . To marka z obietnicą. Z zapewnieniem, że potrzeby Twoich włosów zostaną zaspokojone. Gk Hair dużo inwestuje w wyszukiwanie i rozwój aby nie przerwanie powiększać wiedzę o włosach i móc dostarczyć nowych i innowacyjnych produktów. Jakiekolwiek twoje wymagania mogłyby być, Gk Hair to doświadczenie, którego twoje włosy potrzebują.Gk Hair

Możesz również polubić…

2 komentarze

  1. Monika says:

    Produkty są na prawdę rewelacyjne. Polecam Serum świetnie wygładza końcówki :-)

  2. says:

    Świetne produkty , super zabieg klientki bardzo zadowolone, Polecamy są już nowe produkty tylko zupełnie naturalne ale to dopiero będzie wchodzić, tak więc już czekamy :)

Możliwość komentowania została wyłączona.