Nowości

Jak pachnie szczęście?

NIESTETY NIE MA NA TO JESZCZE JEDNEGO, UNIWERSALNEGO PRZEPISU. ALE NAUKOWCY MAJĄ NADZIEJĘ, ŻE WKRÓTCE UDA SIĘ GO ODKRYĆ I ZABUTELKOWAĆ. TAKŻE PERFUMIARZE PRACUJĄ OSTATNIO MOCNO NAD ZAPACHAMI DAJĄCYMI COŚ WIĘCEJ NIŻ TYLKO MIŁĄ WOŃ – MARKA EISENBERG PARIS STWORZYŁA CAŁĄ KOLEKCJĘ PERFUM, KTÓRE SPRAWIAJĄ, ŻE CZUJEMY SIĘ LEPIEJ, MŁODZIEJ I PIĘKNIEJ.

Czy wiedziałaś, że kiedy jesteś szczęśliwa, twoje ciało pachnie inaczej niż wtedy, kiedy się boisz? Co więcej, te sygnały chemiczne (chemo sygnały) – chociaż są niewyczuwalne nosem, mają ogromną moc wpływania na innych. Jeśli się boisz, ludzie wokół ciebie mogą nieświadomie poczuć się zagrożeni, ale jeśli jesteś szczęśliwa, osoby wokół ciebie odczuwają zadowolenie i odprężenie. To udowodnione naukowo! U ssaków zmysł węchu jest powiązany z częścią mózgu związaną z emocjami i tworzeniem wspomnień. Używamy go też częściej, niż nam się wydaje, zazwyczaj nieświadomie i automatycznie. Pozostałe zmysły: smak, słuch, wzrok i dotyk – są przetwarzane przez inne obszary mózgu, zanim zostaną połączone z układem limbicznym.

#ZnajdźSwojeSzczęście

Kolekcja zapachów EISENBERG Paris Happiness została stworzona z miłością i myślą
o tym,  aby pozytywne uczucia rozprzestrzeniały się i zarażały optymizmem. Tych, którzy
je noszą i tych, którzy znajdą się w pobliżu. Te niezwykłe kompozycje są dedykowane zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Są pobudzające, odświeżające i ponadczasowe, dodatkowo swobodnie dopasujesz je do każdej okazji czy pory roku.

Wybierz zapach, albo stwórz własną kompozycję!

HAPPINESS HAPPY to kwiatowo-pudrowa kompozycja z łagodną frezją, pudrową mimozą i heliotropem, energetyczną bergamotką oraz ciepłym piżmem i szlachetnym drzewem sandałowym. Odrobina delikatnej zielonej słodyczy, szczypta zwiewnej świeżości – najlepsze pocieszenie każdego dnia.

SPRAWDŹ: EISENBERG Paris Happiness Happy 30 ml/ 50 ml/ 100 ml  369 zł/ 495 zł/ 755 zł

HAPPINESS YOUNG jest drzewno-bursztynowy z kremowym drzewem sandałowym, kardamonem, imbirem i świeżymi akordami bergamotki i cytryny. Ten wielowymiarowy zapach zaskakuje subtelnym ciepłem  i żywiołowością.

SPRAWDŹ: EISENBERG Paris Happiness Young 30 ml/ 50 ml/ 100 ml  369 zł/ 495 zł/ 755 zł

HAPPINESS BEAUTIFUL jest mieszanką drzewno-pudrową z różowym pieprzem, soczystą figą oraz drzewem sandałowym i bursztynem.

SPRAWDŹ: EISENBERG Paris Happiness Beautiful 30 ml/ 50 ml/ 100 ml  369 zł/ 495 zł/ 755 zł

Zapachy z tej kolekcji  można nosić samodzielnie albo mieszać je ze sobą, tworząc własne, niepowtarzalne kompozycje. Ich składy zostały przemyślane tak, aby każda możliwa wariacja łączenia tych zapachów dawała piękny i radosny efekt.

Wszystkie produkty EISENBERG Paris dostępne są stacjonarnie w SEPHORA i na sephora.pl.

Możesz również polubić…