Nowości

Jak prowadzić własną firmę i nie zwariować?

Zapraszamy na cykl konferencji „Jak prowadzić własną firmę i nie zwariować?” kierowany do właścicielek mikro i małych firm. Każde spotkanie to zestaw praktycznej wiedzy z zakresu prowadzenia własnego biznesu i narzędzi z których uczestniczki mogą korzystać samodzielnie w swoich firmach, domach lub związkach. To także szereg inspiracji, kobiecego wsparcia i cała masa inspirującej energii. Najnowsze spotkanie Szpilek po godzinach odbędzie się w Warszawie 23 czerwca 2015 roku (we wtorek) w godzinach 10:00 – 17:00.

plakat_konferencji

Podczas najbliższej konferencji poruszymy tematykę związaną z godzeniem roli matki, partnerki i gospodyni domowej z rolą kobiety biznesu. Czy da się to w ogóle połączyć i być szczęśliwą? Jak sobie z tym wszystkim radzić? M.in. na te pytania odpowiedzą nasze prelegentki, które swoim życiem osobistym i zawodowym pokazują, że realizacja siebie w świecie pełnym oczekiwań jest możliwa. Prowadzące przekażą także uczestniczkom konferencji szereg wartościowych rad i sposobów na radzenie sobie z tymi wyzwaniami, a także zainspirują i zmotywują do działania.

Będzie się działo

Najnowsze spotkanie Szpilek po godzinach to moc pozytywnej energii i garść bezcennych porad od pań, które i w biznesie, i w życiu prywatnym osiągnęły wiele. Modelka i fotomodelka, wydawca trzech magazynów tematycznych i pisarka Ilona Adamska zmotywuje jak nikt inny, udowadniając że girl power istnieje naprawdę. Grażyna Białopiotrowicz, na co dzień trener biznesu i rozwoju osobistego, autorka i realizatorka wielu programów szkoleniowych, nauczy biznes mamy kreowania własnego wizerunku. O tym, jak ważna jest to rzecz, wiemy nie od dziś. Wszak jak nas widzą, tak nas piszą, a to ma ogromne znaczenie dla powodzenia biznesu. A jeśli nadal wydaje Wam się, że łączenie roli mamy i bycie spełnioną zawodowo liderką jest po prostu niemożliwe, po spotkaniu z Katarzyną Twardowską zmienicie zdanie. Prywatnie mama trójki dzieci, zawodowo – Prezes Fundacji Liderek Biznesu, publicystka, coach, trener podzieli się swoimi doświadczeniami, zdradzając autorski przepis na sukces. Klaudia Pingot sprawi, że uwierzycie w siebie. Czy to ważne? Bardzo. Bez wiary w swoje możliwości sukces nie jest możliwy, po prostu. Ale i to nie wszystko. Ewa Łukasiewicz, założycielka firmy FLOW, przekona, że warto spełniać swoje marzenia, a najlepszą inwestycją jest inwestycja w siebie. Szczęśliwa i spełniona mama to szczęśliwe dziecko. Aleksandra Budzyńska – trener zarządzania czasem, blogerka, właścicielka firmy, podpowie, jak się dobrze zorganizować, by 24 godziny starczyły nam na wszystko: na bycie mamą, na bycie żoną, na bycie bizneswoman i bycie dla tylko dla siebie. Na koniec muzyczne wytchnienie i wiele ciekawostek z życia artystki wokalnej. Swoimi doświadczeniami podzieli się Olga Barej, finalistka programu X Factor.

 zapowiedz_konferencji

Organizatorem wydarzenia jest Alicja Rudnicka, założycielka firmy Szpilki po godzinach – ogólnopolskiej platformy rozwoju osobistego i zawodowego (Szpilki w biznesie) dla kobiet. Celem inicjatywny jest motywowanie i inspirowanie kobiet do zmian, poprzez udział w ciekawych eventach, konferencjach i spotkaniach. Dzięki wydarzeniom organizowanym przez Szpilki po godzinach Panie znajdują czas dla siebie i dbają o swój rozwój.

zapowiedz_konferencji

Szczegółowy program konferencji oraz rejestracja dostępna jest pod  adresem: www.szpilkipogodzinach.pl/9-konferencja

Możesz również polubić…