Nowości

KERASYS Hair Clinic System Nawilżająca, odbudowująca i rewitalizująca terapia dla włosów

Suche,  zniszczone, matowe włosy potrzebują intensywnej terapii, która przywróci im blask i zdrowy wygląd.  Kerasys Hair Clinic System to linia profesjonalnych szamponów i odżywek do stosowania w warunkach domowych, która dzięki opatentowanej technologii i kombinacji składników aktywnych o właściwościach silnie regenerujących, szybko i skutecznie poprawia kondycję włosów.

Sprężyste, lśniące włosy to ideał, o którym marzy każda kobieta. Jednak codzienne zabiegi czesania, suszenia i stylizacji, a także zabiegi fryzjerskie, takie jak np. farbowanie lub rozjaśnianie,  oraz warunki atmosferyczne (promieniowanie UV, wiatr, niska i wysoka temperatura) sprawiają, że struktura włosów ulega uszkodzeniu. Ubytki keratyny, czyli podstawowego składnika budulcowego włosów, objawiają się brakiem elastyczności i połysku. Suche pasma stają się łamliwe, wiotkie, a ich końcówki rozdwajają się.

Intensywna terapia odpowiednio dobranym zestawem pielęgnacyjnym z linii Kerasys Hair Clinic  System  przywraca włosom ich prawidłowy stan i sprawia, że są one odżywione, nawilżone i nabierają energii.  Zawarta w kosmetykach keratyna wnika w głąb włosów i uzupełnia ich strukturę od wewnątrz.

Opatentowana przez markę Kerasys odbudowująca technologia CMC , oparta na lipidach, naprawia uszkodzenia oraz zapobiega przesuszaniu i  utracie wilgoci. Potrójny system odżywczy z  olejem arganowym, jojoba i olejem z awokado nie tylko silnie regeneruje włosy, ale także dodaje im sprężystości oraz chroni je przed wolnymi rodnikami i promieniowaniem UV.

Kerasys Hair Clinic System to trzy  specjalistyczne kuracje:

  1. Nawilżająca – dla suchych, łamliwych włosów
  2. Odbudowująca – dla zniszczonych włosów o rozdwajających się końcówkach
  3. Rewitalizująca – dla cienkich, wiotkich włosów

Kerasys Hair Clinic System Moisturizing – szampon i odżywka o  działaniu silnie nawilżającym do włosów suchych, zniszczonych i łamliwych – dzięki unikalnej technologii CMC nawilżające liposomy przenikają do wnętrza włosów i poprawiają ich nawodnienie. Potrójny system z olejem arganowym, jojoba i olejem z awokado regeneruje pasma na całej długości i  sprawa, że odzyskują elastyczność i połysk. Dodatkowo wyciąg z żurawiny nawilża, uelastycznia i liftinguje skórę głowy. Ekstrakty z arniki górskiej, korzenia goryczki i krwawnika mają działanie przeciwzapalne i łagodzące, dzięki czemu zapobiegają podrażnieniom skóry głowy. Wyciąg z szarotki alpejskiej nawilża i regeneruje oraz spowalnia procesy starzenia się skóry.

Cena: szampon: 27 zł / 400 ml, odżywka : 27 zł / 400 ml

Kerasys Hair Clinic System Repairing to kuracja odbudowująca, przeznaczona do włosów suchych, zniszczonych,  o rozdwajających się końcówkach.  Synergicznie działający kompleks keratyny, ceramidów i liposomów wnika w głąb włosów i odbudowuje ich strukturę. Odżywione włosy nabierają zdrowego wyglądu, stają się gładkie i przestają się elektryzować.  Wyciągi z alpejskich ziół: arniki górskiej, korzenia goryczki i krwawnika pielęgnują skórę głowy a także  działają przeciwzapalnie. Potrójny system z olejem arganowym, jojoba i olejem z awokado dodaje pasmom sprężystości i zapewnia im ochronę przed uszkodzeniami.

Cena: szampon: 27 zł / 400 ml, odżywka : 27 zł / 400 ml

Kerasys Hair Clinic System Revitalizing to terapia rewitalizująca,  dedykowana  cienkim, wiotkim, pozbawionym energii włosom.  Potrójny system z olejem arganowym, jojoba i olejem z awokado dodaje im witalności. Stają się miękkie,  elastyczne i odzyskują zdrowy wygląd. Odpowiednio skomponowany kompleks liposomów zatrzymuje wilgoć we wnętrzu włosów, a także  nadaje  im blask i chroni przed promieniowaniem UV. Wyciąg z żurawiny wzmacnia włosy i sprawia, że nabierają objętości. Wyciąg z szarotki alpejskiej wykazuje działanie przeciwrodnikowe i przeciwstarzeniowe.

Cena: szampon: 27 zł / 400 ml, odżywka : 27 zł / 400 ml

Możesz również polubić…