Nowości

Kompleksowa pielęgnacja z NIVEA Cellular Profesjonalne Serum

Pomyśl, o najlepszych składnikach kremu, nawilżającego lub przeciwzmarszczkowego. Następnie, wyobraź sobie, że wszystko co w nim najcenniejsze, zostało zwielokrotnione, po czym zamknięte w małej buteleczce. To właśnie serum, które działa z niezwykłą mocą dla najlepszych efektów pielęgnacji skóry twarzy. Nowe, dwa innowacyjne i profesjonalne serum NIVEA Cellular, działają niezależnie od typu oraz problemu skóry, aby dać jej zastrzyk dodatkowego nawilżenia i efektu antiaging.

Serum to idealny dodatek do codziennej pielęgnacji skóry twarzy. Za jego intensywne działanie odpowiadają skoncentrowane formuły. To dzięki nim daje ono szybkie rezultaty, zaspokajając wyjątkowe potrzeby skóry.

Dwie różne, silne formuły, zawarte w profesjonalnych serum NIVEA Cellular, wzmacniają każdy rytuał pielęgnacyjny – wystarczy kilka kropel dziennie, aby uzyskać widoczny efekt. Nowości zawierają połączenie aktywnego składnika – kwasu hialuronowego lub fitoretinolu – z 9% kompleksem pielęgnacyjnym. Innowacją, jaką udało się osiągnąć naukowcom z R&D Beiersdorf, jest połączenie w serum skoncentrowanych składników aktywnych, z wyjątkową formułą pielęgnującą, która nie obciąża produktu. 9% kompleks to połączenie zestawu antyoksydantów, cennych olejków pielęgnacyjnych oraz składników nawilżających. Dodatek właśnie takiego stężenia kompleksu pozwala osiągnąć najlepszą jakość formuły i oczywiście zapewnić maksimum pielęgnacji.

Nowe NIVEA Cellular Profesjonalne Serum to nie tylko unikalna formuła, to przede wszystkim niezwykłe składniki aktywne. Są dostępne w dwóch wersjach:

1. NIVEA Cellular Hyaluron Profesjonalne Serum, które intensywnie nawilża i odświeża zmęczoną skórę – dla jędrnego wyglądu.

2. NIVEA Cellular Phyto Retinol Effect Profesjonalne Serum, które pomaga regenerować skórę, wygładzić zmarszczki i drobne linie – dla ujednoliconej, młodziej wyglądającej skóry

Nowe NIVEA Cellular Hyaluron Profesjonalne Serum zawiera czysty Kwas Hialuronowy w wysoce skoncentrowanej dawce. Formuła z 9% kompleksem pielęgnującym i czystym Kwasem Hialuronowym pozostawia skórę natychmiastowo odświeżoną i intensywnie nawilżoną przez 24 godziny, zapobiegając tworzeniu się zmarszczek spowodowanych przesuszeniem skóry. Przy regularnym stosowaniu widocznie zredukowane są nawet, powstałe od przesuszenia, istniejące zmarszczki i drobne linie. Skóra jest wyraźnie ujędrniona oraz napięta, co zapewnia zdrowszy i świeższy wygląd cery.

NIVEA Cellular Phyto Retinol Effect Profesjonalne Serum zawiera Bidens Pilosa, naturalną, szczególnie łagodną roślinną alternatywę dla retinolu. Bidens Pilosa pochodzi z Ameryki Południowej, ale obecnie jest uważany za zioło szeroko stosowane w medycynie tradycyjnej w wielu krajach. Jako roślinna alternatywa dla przeciwzmarszczkowego składnika aktywnego retinolu, cenny Bidens Pilosa charakteryzuje się szczególną kompatybilnością ze skórą. Silnie skoncentrowana formuła Profesjonalnego Serum NIVEA Cellular Phyto Retinol Effect zapewnia równomierną, wygładzoną cerę oraz nadaje skórze długotrwałe, intensywne nawilżenie. Drobne linie i zmarszczki są wygładzone, a widoczność porów i niedoskonałości jest zredukowana. Zapewnia gładszą, bardziej ujednoliconą skórę oraz jedwabistą miękkość.

Oba produkty zawierają co najmniej 98 % składników pochodzenia naturalnego1 . Szklana buteleczka z dozownikiem zapewnia wygodną aplikację serum i uzyskanie pożądanej dawki produktu.

Zapytaj eksperta Dr n. med. Magdalena Łuczkowska dermatolog i ekspert NIVEA

Czy rzeczywiście warto stosować serum?

Oczywiście, że warto i bardzo się cieszę, że także w Polsce rośnie zainteresowanie takimi produktami, bo to trochę wyższy poziom świadomej pielęgnacji. Warto, bo serum to maksymalna skuteczność i szybkie efekty! To najwyższe stężenia aktywnych składników w danej linii, prawdziwa esencja.

Czym kierować się w doborze serum?

Jak zwykle przy wyborze kosmetyku kierujemy się przede wszystkim: typem skóry i jej potrzebami. Doskonale widać to na przykładzie NIVEA Cellular Profesjonalne Serum. Cellular Hyaluron zapewnia przede wszystkim maksymalne nawilżenie, spłycenie powierzchownych zmarszczek. Natomiast Cellular Phyto Retinol daje przede wszystkim mocniejszy efekt antiaging i wygładzenia skóry.

Co to są fitoretinole? Jaka jest ich przewaga nad retinolami?

Fitoretinol, to roślinny retinol, w naszym przypadku pozyskiwany z rośliny astrowatej – Bidens Pilosa. Związki te wykazują działanie retinoli – a to jedna z najważniejszych grup składników w kosmetologii. To także moje ulubione związki jako dermatologa. Dlaczego? Bo są samym dobrem dla skóry – ujędrniają, wygładzają i odnawiają naskórek, korzystnie wpływają na gruczoły łojowe i skład łoju, mają nawet działanie przeciwnowotworowe. Są bardzo szeroko stosowane w dermatologii i kosmetologii, ale te pochodzenia chemicznego bywają trudne w samodzielnym stosowaniu – mogą podrażniać, są fotouczulające. I tu przewaga wspomnianych wcześniej fitoretinoli – są skuteczne, ale delikatne – można je stosować w każdym typie skóry, nawet wrażliwej! Nie wymagają ochrony przeciwsłonecznej – można je zatem stosować także w czasie dnia i latem!

Poznaj NIVEA Cellular Profesjonalne Serum

NIVEA Cellular Hyaluron Profesjonalne Serum

 • Zawiera 9% kompleks pielęgnujący i Kwas Hialuronowy.
 • Intensywnie nawilża, wygładza i widocznie ujędrnia skórę już od pierwszej aplikacji.
 • Lekka formuła nie obciąża skóry i nie pozostawia uczucia lepkości.
 • Redukuje widoczność zmarszczek spowodowanych przesuszeniem skóry.
 • Doskonale uzupełnia codzienny rytuał pielęgnacyjny.
 • Zawiera 98% składników pochodzenia naturalnego.
 • 59,99 zł / 30 ml Rekomendowana cena detaliczna

NIVEA Cellular Phyto Retinol Effect

 • Zawiera 9% kompleks pielęgnujący i Bidens Pilosa.
 • Zapewnia uczucie jedwabiście miękkiej skóry natychmiast po aplikacji.
 • Utrzymuje nawilżenie skóry przez 24h.
 • Widoczne rezultaty w 7 dni: wygładzone zmarszczki, jednolita skóra i mniej widoczne pory i niedoskonałości.
 • Doskonale uzupełnia codzienny rytuał pielęgnacyjny.
 • Zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego.
 • 59,99 zł / 30 ml Rekomendowana cena detaliczna

Możesz również polubić…