Można się nie malować, ale nie można się nie myć. Podpowiadamy, jak robić kosmetyczne zakupy dla całej rodziny i tym samym nie przepłacać.

Jeśli Twoje dziecko ma trądzik, a T y zmarszczki – musisz zadbać o skórę kosmetykami do pielęgnacji. Odżywki do włosów też dobierasz do potrzeb, ale nie ma żadnego powodu by przepłacać podczas mycia.

  • Żele pod prysznic i do kąpieli, mydła w płynie oraz szampony kupuj na zakupach w dyskoncie. Znajdziesz tam większe pojemności idealne zarówno dla rodziców, jak i dzieci. T ym samym nastąpi koniec kupowania oddzielnego płynu dla każdego domownika! Z myślą o całych rodzinach powstała linia do mycia i kąpieli Familove marki YOPE. Mają delikatny, uniwersalny zapach, pojemność aż 750 ml, a kosztują jedynie 25 zł! Dzięki nim zaoszczędzisz czas na szukanie pojedynczych butelek i dodatkowo pieniądze.
  • Nie kupuj osobnego żelu pod prysznic, osobnego płynu do kąpieli, osobnego kosmetyku do czyszczenia zarostu. Płyn Familove nadaje się i pod prysznic i do kąpieli – pod prysznicem szybko myje i spłukuje się bez problemu, a w wannie pieni jak szalony. Szampon ten świetnie pielęgnuje i koi skórę zarówno na tą na głowie, jak i pod zarostem. Zawiera aloes i słodkie migdały, a dzięki polisacharydom z nasion chia i lnu wygładza i zmiękcza brodę. Tak przy okazji mycia głowy.
  • Nie rezygnuj z troski o planetę. Wydaje Ci się, że kosmetyki przyjazne środowisku kosztują więcej, niż te szkodliwe? T ak być nie musi! T echnolodzy w laboratoriach YOPE stworzyli naturalne kosmetyki myjące za nieduże pieniądze. Choć składy szamponu, żelu i płynu Familove są w 98 % naturalne, kosmetyki się pienią (dzięki saponinom pochodzenia roślinnego), delikatnie myją (dzięki łagodnym, naturalnym detergentom) i pielęgnują (dzięki ekstraktom roślinnym). Nie zawierają żadnych ulepszaczy! A kosztują tylko 25 zł za 750 ml! Jakby tego było mało, opakowania zrobione są z plastiku z recyklingu. T o nam się podoba!
  • Nie zgadzaj się na kompromisy – wiele kosmetyków do mycia wysusza skórę. Seria Familove pielęgnuje ją – zarówno tą dziecięcą, jak i dojrzałą. Kosmetyki zawierają oleje, które wzmacniają barierę ochronną naskórka, ekstrakty łagodzące podrażnienia i wyciągi dające poślizg na włosach. Są bezpieczne, miłe i praktyczne. T akie powinny być kosmetyki do mycia.
  • Nie rezygnuj z przyjemności w życiu, nawet w trudnych czasach. Praktyczne zakupy nie muszą być siermiężne. Piękna butelka kosmetyków Familove cieszy oko. Jest nowoczesna, minimalistyczna i gustowna, a do tego praktyczna – z dozownikiem. Delikatny, mleczny zapach kosmetyków wzmacnia poczucie bezpieczeństwa i rodzinnej wspólnoty. Magicznie otula po kąpieli i ułatwia zasypianie. Bez wątpienia stanie się znakiem rozpoznawczym wieczornych rytuałów i
    pozostanie w Waszych głowach na zawsze – bo zapachy związane z dobrymi domowymi przeżyciami na długo zapadają w pamięć.