Nowości

Long-Wear Collection – Wiosna 2015

KateUpton

„Ta kolekcja to idealna propozycja na przejściową porę, podczas której wiosenne deszcze przeplatają się z letnim słońcem”. Bobbi Brown LW_Eye_Focus_Collection_ Geniusz Bobbi w opracowywaniu praktycznych produktów dla współczesnej kobiety, w połączeniu z jej umiejętnością nawiązywania do najnowszych trendów, zaowocował innowacyjną kredką do brwi – Perfectly Defined Long-Wear Brow Pencil. Zdaniem Bobbi brwi mogą stać się atutem urody niejednej kobiety, ponieważ świetnie podkreślają twarz i czynią ją bardziej wyrazistą. Często jednak nie poświęcamy im odpowiedniej uwagi. Z tą myślą Bobbi przedstawia swój pierwszy trwały ołówek do brwi Perfectly Defined Long-Wear Brow Pencil o innowacyjnej konsystencji, która utrzymuje się przez 16 godzin. Kredka o podwójnej końcówce to świetny sposób na uzyskanie tak pożądanych w tym sezonie wyrazistych brwi, który doskonale się wpisuje w naturalne i ekonomiczne podejście Bobbi do makijażu. Stylizacji dopełni rozszerzona o 8 nowych odcieni paleta tak lubianego przez Bobbi Long-Wear Cream Shadow Stick. Cienie oferują możliwość prostej i szybkiej aplikacji i utrzymują się przez cały dzień, nie wymagając poprawek. Wprowadzona w samą porę na wiosenne deszcze i letnie słońce Long-Wear Collection, czyni łatwiejszym przejście z jednego sezonu do drugiego.

Perfectly_Defined_LW_Brow_Pencil

Nowość Perfectly Defined Long-Wear Brow Pencil Wysuwany ołówek do brwi pozwala uzyskać ultra precyzyjną kreskę i utrzymuje się na skórze przez 16 godzin. Specjalne połączenie wosku i emolientów daje unikalną kremową konsystencję, która gładko łączy się ze skórą, a jej nanoszenie nie powoduje uczucia ciągnięcia lub suchości. Woskowa baza produktu zapewnia 16-godzinną trwałość i odporność na pot lub wodę. Kreski nie rozmazują się i nie blakną, a brwi wyglądają zawsze świeżo i ładnie. Niepowtarzalna skośna końcówka umożliwia różne sposoby aplikacji – płaski brzeg nadaje łagodniejszy wygląd, a ostry wyraźniej podkreśla brew. Dołączona do produktu specjalna szczoteczka łagodzi kolor, umożliwiając uzyskanie bardziej naturalnego wyglądu, a jednocześnie dokładnie przeczesuje brwi.

Stosowanie: Użyj płaskiej końcówki ołówka, by zaznaczyć początek brwi, a ostrego czubka do zdefiniowania brzegów. Aby uzyskać pełne i bardzo wyraziste brwi, przeciągnij zaostrzonym czubkiem przez całą ich długość. Następnie rozprowadź kolor i przeczesz brwi przy pomocy dołączonej szczoteczki.

Cena: 155 zł

stick

Nowe odcienie Long-Wear Cream Shadow Stick Wypróbuj najbogatszą paletę w swojej kategorii, poszerzoną o osiem nowych odcieni. Przenośna wersja oryginalnej formuły Long-Wear Cream Shadow autorstwa Bobbi, z unikalną mieszanką olejków, wosków i substancji tworzących specjalną błonę, dzięki której wodoodporny produkt utrzymuje się na skórze aż przez 8 godzin. Bogate w kolor emolienty zawierają intensywne pigmenty. Można je nanieść na powieki jednym prostym pociągnięciem i nie łuszczą się ani nie kruszą. Witaminy C i E chronią delikatny obszar wokół oka, a odżywki do skóry zapewniają uczucie gładkości, wygody i lekkości, nie wyglądając przy tym tłusto i lepiąco.

Stosowanie: Przeciągnij cieniem po powiece i rozetrzyj palcami. W zależności od odcienia możesz używać tego produktu jako cienia lub eyelinera.

Cena: 125 zł

Możesz również polubić…