Nowości

#LOVESTORYSHORT – Randki znanych influencerek, które wolałyby wymazać z pamięci

Co łączy Olgę Kalicką, Weronikę Jaguś, Agatę Sawicką, Inchidris czy Julię Żugaj? Każda z nich była na randce, o której…wolałaby zapomnieć. I choć failowych historii nie udało się wymazać z pamięci – przy okazji ich opowiadania – influencerki pokazały swój sposób na wymazanie niedoskonałości, cieni pod oczami i makijaż doskonały. A wszystko to zasługa korektora INSTANT ANTI-AGE ERASER® od MAYBELLINE NEW YORK.

MAYBELLINE NEW YORK namówił popularne influencerki na zwierzenia! Przy okazji wykonywania makijażu wymazującego i ukrywającego niedoskonałości, influencerki opowiedziały o swoich failowych randkach z internetu.

@Inchidris (Gabriela Orzechowska) wybrała się na randkę z Tindera dwa razy – pierwszy i ostatni. Trafiła na weterana aplikacji randkowych, który jednocześnie pisał z jej koleżankami z akademika. Żeby było szybciej – dziewczyny zaprosiły go na… podwójną randkę. Na której nie dość, że nie było o czym rozmawiać, to chłopak widział podobieństwo do swojej… eks. Do tego doszły straty – połamany kabel od Internetu i niesmak, za każdym razem, gdy Gabrysia mijała go w akademiku…

Agata Sawicka (@agasava) przyznała, że przed randkami w liceum próbowała powiększyć biust za pomocą… wkładek od kostiumu kąpielowego. Pech chciał, że podczas intensywnych pocałunków w trakcie jednej z pierwszych randek, wkładki wypadły prosto na twarz wybranka, a z nimi… 95% biustu. Chłopak był tak zakochany, że wymazał ją z pamięci i od siedmiu lat jest… mężem Agaty.

Więcej failowych historii randkowych znajdziecie na kanałach influencerek.

Bestsellerowy korektor MAYBELLINE NEW YORK INSTANT ANTI-AGE ERASER® może nie wymaże niechcianych historii miłosnych z pamięci, ale świetnie przykrywa cienie pod oczami i niedoskonałości. Jego niezwykle skoncentrowany i zarazem niesamowicie lekki skład został wzbogacony ekstraktem z jagód Goji i kompleksem Haloxylu, zapewniającymi razem efekt 12 godzinnego nawilżenia**. Wystarczy jedno kliknięcie i kryjesz, korygujesz oraz konturujesz!

UWAGA! KONKURS MAYBELLINE NEW YORK

Marka MAYBELLINE NEW YORK zdaje sobie sprawę, że randki bywają świetne, ale czasami są też takie, o których nie chce się pamiętać. Gdyby tak można było je „zamazać” w pamięci korektorem…

Weź udział w wyjątkowym konkursie #LoveStoryShort!

Jedyne co musisz zrobić to:

1. Zaobserwuj profil MAYBELLINE NEW YORK Polska na Instagramie lub Tik Toku @maybelline_pl

2. Nagraj video i podziel się swoją historią randkową, o której wolałabyś/wolałbyś zapomnieć 😅

3. Otaguj nasz profil @maybelline_pl

4. Dodaj #maybelline, #LoveStoryShort oraz #InstantEraser

Do wygrania co tydzień 1000 zł oraz 10 zestawów kosmetyków na idealną randkę od marki MAYBELLINE NEW YORK, w którym znajdzie się między innymi korektor Instant Anti-Age Eraser oraz viralowa pomadka Super Stay Vinyl Ink.

Regulamin 👉 https://bit.ly/MNYLoveStoryShort

Konkurs trwa do 23:59 30.10.2022

#maybellinepl #instanteraser #konkurs #randka #korektor #makeup #makijaż

Możesz również polubić…