Dla mam

Niezbędnik malucha – co zawsze warto mieć pod ręką?

Organizer Beaba

Kompletowanie wyprawki dla nowo narodzonego dziecka kosztuje naprawdę sporo zachodu. Rodzice z całych sił pragną, aby noworodkowi niczego nie zabrakło, gdy będzie już na świecie. W rzeczywistości, w pierwszych miesiącach życia niemowlęcia rodzicom  najwięcej czasu zajmują zabiegi higieniczno – kosmetyczne. Przewijanie, kąpiel, obcinanie paznokci, czesanie, kremowanie, nacieranie oliwką. Dlatego zawsze w pogotowiu powinniście mieć:

  • pieluszki jednorazowe lub wielorazowe
  • mydełko lub płyn do kąpieli (ważne, żeby był odpowiedni dla dzieci od pierwszego dnia życia)
  • krem przeciw odparzeniom
  • chusteczki nawilżane oraz chusteczki higieniczne
  • nożyczki lub cążki dla dzieci
  • mięciutką szczotkę
  • płatki kosmetyczne

Organizer Beaba

Przyda się organizer

Tak naprawdę Twojemu dziecku potrzebne będą jeszcze inne akcesoria i zabawki, ale te, które tu wymieniliśmy powinnaś mieć zawsze blisko siebie. Nie chowaj ich w czeluściach szafy czy komody, gdyż będziesz ich często używać. Nurkowanie w głębinach, w poszukiwaniu kremu lub pieluchy przysporzy tylko dodatkowego płaczu i będzie stresować Ciebie oraz dziecko. Dla rodziców przede wszystkim liczą się czas oraz komfort, dlatego warto ułatwiać sobie życie. Pomyśl nad praktycznym rozwiązaniem typu organizer, w którym będziesz przechowywała najpotrzebniejsze przedmioty. Pudełko lub szuflada będą niepraktyczne, gdyż nie dasz rady utrzymać w nich porządku, a poza tym stracisz masę czasu na ciągłe szukanie. Zobacz ile skorzystasz.  Przenośny organizer, to świetny pomysł dla rodziców, gdyż wszystko będzie poukładane oraz zawsze pod ręką. W razie potrzeby zabierasz organizer do łazienki czy pokoju. Nie musisz nosić każdej rzeczy oddzielnie.

Organizer Beaba

Opanuj chaos w dziecięcych rzeczach

Jeśli jeszcze nie masz upatrzonego, zastawów się nad propozycją marki Beaba, która oferuje elegancki i praktyczny organizer na pieluszki i akcesoria. Organizer możesz obejrzeć w sklepie www.babymama.pl. Organizer Beaba został tak przygotowany, żebyś mogła w nim pochować różne dziecięce przedmioty, w tym pieluszki, nożyczki, czy kremy. Z łatwością opanujesz chaos w dziecięcych rzeczach. Oprócz kieszonek zwróć uwagę na wygodne uchwyty oraz wodoodporny materiał, który ułatwi Ci czyszczenie. Także włóż do organizera wszystkie niezbędne akcesoria i ciesz się wygodą podczas opieki nad swoim maluchem.

Organizer na pieluszki i akcesoria Beaba cena: 155 pln www.babymama.pl

Możesz również polubić…