Nowości

Nivelazione Skin Therapy WINTER – Eksperci zimowej pielęgnacji

Każda pora roku to inna pogoda, ta zaś ma bezpośredni wpływ na kondycję skóry. W zimowej pielęgnacji należy stosować kosmetyki, które potrafią ochronić ją przed negatywnym działaniem mrozu, wiatru, centralnego ogrzewania i nagłych zmian temperatur. Specjaliści z Instytutu Dermokosmetyków Ideepharm proponują na sezon zimowy linię Nivelazione Skin Therapy WINTER. Tworzą ją dwa kremy do twarzy, dla dorosłych i dzieci, oraz krem do rąk, czyli do tych partii ciała, które są najbardziej narażone na niekorzystane działanie warunków atmosferycznych.

Mróz i śnieg na zewnątrz, centralne ogrzewanie w pomieszczeniu, nagłe zmiany temperatur podczas zmiany otoczenia, do tego przenikliwy wiatr – zimowa aura potrafi być równie piękna, co niebezpieczna, zwłaszcza w kontekście stanu skóry. Naprawdę niewiele potrzeba, by uległa ona silnemu przesuszeniu, a od tego krok do mocnego podrażnienia, co może skończyć się nawet na pęknięciach. Do tego dochodzi uczucie świądu i ściągnięcia. Dlatego tak ważny jest prawidłowy wybór produktów do pielęgnacji. Wskazówką na pewno jest dopisek „winter” jasno wskazujący, że to kosmetyki idealne na sezon zimowy. Serię Nivelazione Skin Therapy WINTER od Instytutu Dermokosmetyków Ideepharm tworzą dwa kremy do twarzy – dla maluchów i dla ich rodziców oraz krem do rąk.

Nivelazione Skin Therapy WINTER
Zimowy krem regenerujący do twarzy

Zawarte w nim składniki aktywne: witamina E, PP, B5, kwasy Omega 3 i 6 oraz alantoina zabezpieczają skórę narażoną na działanie niskich temperatur i suchego powietrza. Dzięki temu krem już od pierwszej aplikacji skutecznie chroni przed mrozem, wiatrem i smogiem, a także zapewnia aktywną regenerację i odbudowę suchej skóry. Stosowany jako kuracja głęboko odżywia i regeneruje skórę, redukuje zaczerwienienia i podrażnienia naskórka, utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia i opóźnia procesy starzenia.

Nivelazione Skin Therapy WINTER
Zimowy krem kojący do twarzy dla dzieci i niemowląt

Jest przeznaczony dla dzieci już od 6. miesiąca życia. Dzięki starannie dobranym składnikom aktywnym, takim jak: pantenol, alantoina, olej ze słodkich migdałów, wosk pszczeli i masło Shea, krem już od pierwszej aplikacji skutecznie chroni i łagodzi skórę narażoną na niskie temperatury, wiatr i suche powietrze, a także tworzy odpowiedni film ochronny zmniejszający ryzyko odmrożeń. Regularnie stosowany utrzymuje właściwy poziom nawilżenia, przywraca funkcje receptora witaminy D (VDR) oraz pozostawia delikatnie natłuszczoną skórę.

Nivelazione Skin Therapy WINTER
Zimowy krem odżywczy do rąk

Formuła kosmetyku bogata jest w masło shea, glicerynę, mocznik, olej arganowy oraz witaminę A, E i F. Dzięki temu kremodbudowuje płaszcz hydrolipidowy skóry, tworząc film zabezpieczający przed negatywnym działaniem warunków atmosferycznych, takich jak niskie temperatury, wiatr i suche powietrze. Regularnie stosowany przywraca skórze miękkość i elastyczność oraz łagodzi podrażnienia, a także regeneruje oraz wzmacnia płytkę paznokciową.

Zimowy krem regenerujący do twarzy, Nivelazione Skin Therapy WINTER: 21,50 zł/ 50 ml

Zimowy krem kojący do twarzy dla dzieci i niemowląt, Nivelazione Skin Therapy WINTER: 22 zł/ 75 ml

Zimowy krem odżywczy do rąk, Nivelazione Skin Therapy WINTER: 12 zł/ 75 ml

Kosmetyki dostępne wyłącznie w aptekach.

Możesz również polubić…