Nowości

Nowa linia przeciwzmarszczkowa NIVEA Hyaluron Cellular Filler

ZACHOWAJ MŁODOŚĆ W SWOJEJ SKÓRZE

Skóra, to nasza wizytówka. Bez względu na wiek chcemy, aby wyglądała młodo i jędrnie. A młodość? Każda z nas chce czuć ją w skórze bez względu na wiek, jednak potrzebuje do tego skutecznych rozwiązań. Dlatego NIVEA – dla zachowania młodości w skórze – stworzyła udoskonaloną linię Hyaluron Cellular Filler. Nowa formuła aktywuje komórki, które „zachowują się” jakby były młodsze i pobudzone samodzielnie wytwarzają kolagen i kwas hialuronowy. Nowość rekomenduje Monica Bellucci.

Czynniki zewnętrzne aż w 90% przyczyniają się do tego jak wygląda nasza skóra. Co ważne, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom mamy nad nimi ogromną kontrolę. Jednak na wygląd i kondycję naszej skóry wpływ mają także naturalne procesy starzenia się, predyspozycje genetyczne i zmiany hormonalne. Z wiekiem staje się ona również mniej zdolna do produkcji składników, które pomagają wyglądać młodo – kwasu hialuronowego i kolagenu. Traci wilgotność i elastyczność, a zmarszczki i linie stają się bardziej trwałe i głębsze.

Dlatego naukowcy z Laboratorium Badań i Rozwoju NIVEA udoskonalili formułę linii NIVEA Hyaluron Cellular Filler. Nowość stymuluje komórki skóry do produkcji własnego kwasu hialuronowego i kolagenu, działając długofalowo oraz wspomagając naturalne procesy regeneracyjne skóry. Efekt to odmłodzona skóra, redukcja zmarszczek, młody, zdrowy i bardziej promienny wygląd. „Podstawą sprawnie funkcjonujących procesów w naskórku i skórze właściwej są witalne, ciągle aktywne komórki, które potrafią produkować odpowiednie ilości struktur nadających skórze gładkość i sprężystość. Należą do nich kolagen, kwas hialuronowy i elastyna, nazywane czasami „trzema filarami jędrności”. – mówi Dr n. med. Magdalena Łuczkowska, dermatolog i ekspert NIVEA. „Jak wiemy, z biegiem lat wytwarzanie tych składników przez coraz starsze komórki drastycznie spada. Dlatego w prawdziwie nowoczesnym podejściu do pielęgnacji przeciwzmarszczkowej naukowcy starają się „odmładzać” nasze własne komórki i podtrzymywać na dłużej ich naturalne procesy. Takie zadanie ma właśnie nowa, innowacyjna formuła linii Hyaluron Cellular Filler, której nazwa wzięła się właśnie z jej „komórkowego” działania. Formuła, bogata w kwas hialuronowy, stymuluje własne komórki skóry nie tylko do produkcji kolagenu, ale także do dalszej produkcji kwasu hialuronowego. To unikatowe działanie zapewnia zatem wzmocnienie dwóch podstawowych filarów jędrności naszej skóry.”

NIVEA Hyaluron Cellular Filler to pierwsza linia przeciwzmarszczkowa, która oprócz istotnego wpływu na kolagen, efektywnie wspomaga produkcję kwasu hialuronowego – co dobitnie pokazały testy na modelu skóry in vitro*. Skórę potraktowano substancjami czynnymi Cellular, a następnie porównano z próbką bez udziału tego składnika. Rezultat, to widocznie pobudzona skóra.

Ultraefektywność zamknięta w małej ampułce

Nowością w linii jest skoncentrowana 14-dniowa Kuracja NIVEA Hyaluron Cellular Filler w dwóch ampułkach. To niezwykle innowacyjna i lekka formuła, która zawiera połączenie dwóch składników aktywujących komórki – kwasu hialuronowego i boostera kolagenu. Kuracja została nasycona najwyższą w całej linii NIVEA koncentracją kwasu hialuronowego: aż 5x większą niż w kremie Cellular na dzień. Każde opakowanie zawiera dwie ampułki, dzięki którym skóra jest intensywnie wypełniona hialuronowym nawilżeniem, zmarszczki widocznie zredukowane, a skóra jędrna i wygładzona.

„Młodość jest już w mojej skórze”

Międzynarodową ambasadorką nowej linii NIVEA Hyaluron Cellular Filler została włoska aktorka Monica Bellucci, symbol dojrzałego piękna, charyzmy, stylu oraz klasy.

„Marka NIVEA, odkąd pamiętam, zawsze była częścią nie tylko mojego życia, ale także życia mojej całej rodziny. Obecnie również jest nieodłącznym elementem moich codziennych rytuałów pielęgnacyjnych. Jestem naprawdę dumna, że mogłam stać się częścią tego projektu, ponieważ w pełni utożsamiam się z filozofią marki” – mówi Monica Bellucci, Ambasadorka linii NIVEA Hyaluron Cellular Filler. „Ktoś kiedyś powiedział piękne i niezwykle prawdziwe słowa: Gdy masz 20 lat, masz taką twarz, jaką obdarowała Cię natura. Mając 30. masz taką twarz, jaką ukształtowało twoje życie. A mając 50 lat, mamy taką twarz, na którą zasługujemy.”

Linia NIVEA Hyaluron Cellular Filler dedykowana jest kobietom w wieku 35-55 lat. W skład linii wchodzą: serum Wypełniające Perły Przeciwzmarszczkowe, krem na dzień i na noc, krem pod oczy oraz skoncentrowana 14-dniowa kuracja z efektem liftingującym.

ZAPYTAJ EKSPERTA:

Czy jędrność skóry uzależniona jest tylko od stanu skóry właściwej?

Dr n. med. Magdalena Łuczkowska dermatolog i ekspert NIVEA

„Gładkość i jędrność skóry zapewniona jest nie tylko przez sprawnie funkcjonujące procesy w skórze właściwej, ale także przez ciągłą regenerację naskórka, o to właśnie on widoczny jest „gołym okiem”. Co ciekawe, pod wpływem aplikacji nowej formuły NIVEA Hyaluron Cellular Filler dokonuje się dosłowna „odnowa komórek” naskórka. Jak wykazały przeprowadzone w Dziale Badań i Rozwoju Beiersdorf doświadczenia, pod wpływem składników zawartych w tej linii istotnie zmniejsza się wielkość komórek naskórka – kornenocytów.
Świadczy to o bardzo szybkiej odnowie i regeneracji komórek, w efekcie czego skóra staje się silniejsza, napięta i pełna witalnego blasku.”

Kilka faktów:

 • Czynniki zewnętrzne (np. szkodliwe promienie UV, zanieczyszczenie powietrza), aż w 90% wpływają na wygląd skóry. Możemy im przeciwdziałać m.in. przez intensywną pielęgnację skóry.
 • Nawet 80% skóry właściwej stanowi kolagen,
  co czyni go szczególnie ważnym dla jej jędrności.
 • Kwas hialuronowy ma niezwykle wysoką zdolność wiązania wody. Jeden gram kwasu hialuronowego może zatrzymywać ponad litr wody.
 • Kwas hialuronowy zapewnia skórze odpowiednią wilgotność
  i objętość w górnej warstwie naskórka.

Poznaj nową linię NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER

NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER + UJĘDRNIENIE PRZECIWZMARSZCZKOWY KREM NA DZIEŃ SPF 15

 • Aktywuje komórki do produkcji własnego kwasu hialuronowego i kolagenu.
 • System filtrów UVA I UVB (SPF 15) pomaga chronić skórę przed fotostarzeniem, uszkodzeniem komórek i przebarwieniami.
 • Jedwabista struktura kremu delikatnie wtapia się w skórę i szybko wchłania.
 • Zmarszczki są wypełnione i zredukowane, a skóra bardziej napięta.
 • Skóra jest intensywnie nawilżona i gładka w dotyku.

54,99 zł / 50 ml

NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER + UJĘDRNIENIE PRZECIWZMARSZCZKOWY KREM NA NOC

 • Aktywuje komórki do produkcji własnego kwasu hialuronowego i kolagenu.
 • Odżywcza formuła regeneruje skórę w nocy.
 • Przy regularnym stosowaniu krem zapewnia natychmiastowy efekt wypełnienia zmarszczek.
 • Silne składniki aktywują komórki do produkcji własnego kwasu hialuronowego i kolagenu.
 • Udowodniona poprawa jędrności skóry.

54,99 zł / 50 ml

NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER SKONCENTROWANA KURACJA 14-DNIOWA Z EFEKTEM LIFTINGUJĄCYM

 • Kuracja z najwyższą w całej linii koncentracją kwasu hialuronowego.
 • Aktywuje komórki do produkcji własnego kwasu hialuronowego i kolagenu.
 • Wyraźnie zredukowane zmarszczki.
 • Poprawa jędrności skóry.
 • Wygładzona cera.

51,99 zł / 2 × 5 ml

NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER SERUM WYPEŁNIAJĄCE PERŁY PRZECIWZMARSZCZKOWE

 • Aktywuje komórki do produkcji własnego kwasu hialuronowego i kolagenu.
 • Formuła serum zwiększa gęstość skóry i modeluje owal twarzy.
 • Zapewnia uczucie liftingu skóry.
 • Zmarszczki są wypełnione i zredukowane, a skóra bardziej napięta.

57,99 zł / 30 ml

NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER + UJĘDRNIENIE PRZECIWZMARSZCZKOWY KREM POD OCZY

 • Aktywuje komórki do produkcji własnego kwasu hialuronowego i kolagenu.
 • Zmarszczki i drobne linie wokół oczu są wypełnione.
 • Wrażliwa skóra wokół oczu jest intensywnie nawilżona.

51,99 zł / 15 ml

Możesz również polubić…