Mężczyźni

NOWOŚCI LaQ dla… prawdziwych dzikusów!

Nie od dziś wiadomo, że dzik jest dziki. Jednak od dziś już wiadomo, że może nie tylko zamieszkiwać las, ale także naszą łazienkę! Co zrobić gdy go tam spotkamy? Wskoczyć z nim pod prysznic, bo jak pokazują badania dzięki niemu będziemy pachnieć dzikością i zachwycać gęstą szczeciną. Zapewnią nam to dwie wyjątkowe nowości w ofercie LaQ przeznaczone dla dzikusów z lasu, które jak zwykle mają wegańskie składy i zaskoczą nas niepowtarzalnymi etykietami. Znajdziecie je wyłącznie w HEBE!

Ekstremalnie dziki żel z ekstraktem z dębu

Pierwsza nowość łączy w sobie kontrasty – z jednej strony wyjątkowo dziki zapach, z drugiej łagodne substancje myjące pochodzenia roślinnego. Zawarty w nim dodatek gliceryny i ekstraktu z kory dębu zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia skóry, a także łagodzi wszelkie podrażnienia skóry szalejących bez opanowania dzików. 

Co nam powie etykieta?

„100% zadowolonych użytkowników*

*badanie przeprowadzone na celowo do tego wybranej grupie 2 facetów. Wszyscy użytkownicy zgodnie stwierdzili, że Ekstremalnie Dziki Żel myje. Nadaje się także do golenia wszystkiego co golisz, ale my niekoniecznie musimy o tym wiedzieć. Co ciekawe – 100% użytkowników potwierdziło, że po użyciu. Ekstremalnie Dzikiego Żelu nie mają cellulitu. Brak negatywnych komentarzy. Ale szczerze, nawet gdyby się pojawiły, to zignorowalibyśmy je, bo wszystkie loszki zgodnie twierdzą, że żel dziko pachnie.”

Naturalny szampon do włosów z kompleksem wzmacniającym

Druga nowość od LaQ choć bazuje nałagodnych substancjach myjących pochodzenia roślinnego to dzięki zawartości ekstraktów z żeń-szenia, łopianu, skrzypu i przytulii zapobiega wypadaniu włosów, wzmacnia je oraz poprawia ich kondycję.

Dla kogo LaQ stworzyło szampon?

„Produkt przeznaczony jest dla facetów od 3 do 333 lat. Do włosów od 3 mm do 3 metrów, z balejażem, pasemkami, tlenionych, farbowanych i tych męskich. Jasnych i ciemnych, prostych i kręconych, do tych na górze i do tych na dole. Do mycia rano i wieczorem, przed i po, ale zdecydowanie polecamy przed jeśli wiesz o co nam chodzi… Idealny dla łysych jako polerka. Sposób użycia: weź trochę szamponu i umyj włosy. Jeśli nosisz kitkę albo kucyka sugerujemy przed myciem włosy rozpuścić.”

Sugerowana cena dzikiego żelu: 19,99 zł

Sugerowana cena dzikiego szamponu: 19,99 zł

Do nabycia wyłącznie w sieci HEBE.

Możesz również polubić…