Nowości

Podziel się MIŁOŚCIĄ i kup lizaka

Lizak z Rossmanna na Walentynki? Zdecydowanie TAK. Będzie słodkim upominkiem dla bliskiej osoby, a zarazem działaniem na rzecz innych – cały dochód ze sprzedaży lizaków firma Rossmann przekaże dla podopiecznych Szlachetnej Paczki.

Są słodkie, odpowiednie dla osób uczulonych na gluten czy laktozę, i po prostu urocze:  w kształcie kolorowych serduszek i spirali – w sumie cztery wzory.

Przygotowała je Manufaktura Cukierków, a wykonane są…ręcznie. Jesteś ciekaw/a jak się je robi? Koniecznie obejrzyj filmik! KLIK.  

Koszt lizaka to 5 zł, a cały dochód ze sprzedaży przeznaczamy na przygotowanie Szlachetnych Paczek dla podopiecznych Stowarzyszenia Wiosna. Zgłaszanych potrzeb jest wiele i często są one bardzo podstawowe, bo chodzi m.in. o ciepłą odzież, buty, rzeczy niezbędne do funkcjonowania domu czy węgiel do jego ogrzania. 

Charytatywną akcję „Podziel się MIŁOŚCIĄ” z lizakami w roli głównej organizujemy już po raz czwarty. Trzy poprzednie edycje zakończyły się wielkim sukcesem: dzięki naszym klientom udało się wesprzeć mniej zamożne rodziny produktami, o które poprosili o wartości ponad jednego miliona złotych. Wierzymy, że także w tym roku uda się nam wspólnie zebrać 300 tys. zł.

Lizaki można kupić we wszystkich stacjonarnych drogeriach Rossmann już od początku lutego.

Możesz również polubić…