Dla mam,Na zdrowie,Nowości

Powrót do szkoły z pięknym uśmiechem i z Curaprox!

Wakacje dla naszych małych pociech są pięknym okresem, niestety szybko mijają i już niedługo zadzwoni pierwszy dzwonek. Wraz z nowym rokiem szkolnym wróci również obowiązek wczesnego wstawania, co dla dzieci bywa niemałym utrapieniem. Jednak marka Curaprox wie, jak pomóc małemu uczniowi zacząć dzień z uśmiechem na twarzy i co zrobić, aby jedna czynność odmieniła cały poranek! To właśnie pasty i szczoteczki do zębów dla dzieci od Curaprox wprowadzają doskonałą atmosferę i zamieniają zwykłe szczotkowanie w świetną zabawę. Tak działa moc fantastycznie świeżych smaków i pięknych kolorów, dzięki którym Twój szkrab polubi wczesne wstawanie. Już teraz możesz sprawić, że czyszczenie ząbków będzie czymś, na co nie można się doczekać.

Pasty do zębów dla dzieci Curaprox kids

To pasty, które sprawiają, że dzieci chcą szczotkować zęby! Nie tylko są zróżnicowane pod względem zawartości fluoru, którego stężenie w paście powinno być dopasowane do wieku naszej pociechy, ale również są dostępne w trzech świeżych smakach. Dla dzieci od drugiego roku życia przeznaczone są pasty bez fluoru lub z 950 ppm fluorków o smaku słodkiej truskawki, pysznej niczym letni deser. Natomiast dla dzieci od sześciu lat dostępne są pasty posiadające 1450 ppm fluorków o smaku orzeźwiającej mięty lub wakacyjnego arbuza. Mają one niski współczynnik ścieralności RDA ok. 40, dzięki czemu chronią cenne szkliwo zębów. Znajdziemy w nich tylko niezbędne składniki: fluor – z jednym wyjątkiem; enzymy, wspomagające naturalną funkcję ochronną śliny oraz ksylitol, chroniący przed bakteriami, bez SLS, triklosanu, czy mikroplastiku. Pasty do zębów Curaprox kids ochronią i wzmocnią zęby oraz dziąsła, a także wywołają zdrowy uśmiech na twarzy Twojego dziecka.

Szczoteczki do zębów dla dzieci Curaprox CS kids

Do idealnego duetu, z którym zadbasz o zdrowe ząbki Twojego szkraba brakuje tylko szczoteczki. Opracowana przez markę Curaprox szczoteczka kids, polecana jest dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Posiada kompaktową, nieco zagiętą główkę, która z łatwością dotrze do każdego obszaru w jamie ustnej. Co więcej, żaden ząb nie będzie pominięty dzięki 5 500 ciasno osadzonym włóknom Curen® zapewniającym wyjątkowo skuteczne czyszczenie.  Ośmiokątna rączka idealnie pasująca do mniejszych i większych dłoni, pozwoli na ułożenie szczoteczki pod odpowiednim kątem, dzięki czemu wszystkie ząbki będą dokładnie wyczyszczone. Teraz możecie mieć pewność, że robicie wszystko, aby dzieci dbały o zdrowie jamy ustnej.

Pasty do zębów dla dzieci Curaprox kids: 31,70 zł/ 60 ml

Szczoteczka do zębów dla dzieci Curaprox CS kids: 28 zł/ szt.

Możesz również polubić…