Dla mam

Przytulanka z zapachem mamy

Przytulanki dla niemowlaków, to jedne z pierwszych zabawek, które dajemy dzieciom. Ze względu na to, że są wykonane z miękkich materiałów, są przyjazne dla delikatnej skóry niemowląt.  Na rynku znajduje się wiele przytulanek  i pluszaków. Znajdziemy wśród nich popularnych bohaterów z dziecięcych bajek, a także klasyczne szmaciane przytulanki. Jaka przytulanka będzie najlepsza dla niemowlaka? Warto zwrócić uwagę na materiał, z którego wykonana  jest taka zabawka. Dla najmłodszych najbardziej bezpieczne są te, wykonane bawełny lub antybakteryjnego bambusa –  takie jak np. przytulanki Cuski.

Przytulanka Cuski to pomysł dwóch mam z Wielkiej Brytanii –  Suzy i Judy, które pragnęły zapewnić dzieciom spokojny sen, dając im poczucie bliskości z najważniejszą osobą – mamą. Wyjątkowa koncepcja przytulanki Cuski sprawia, że dziecko dzięki niej czuje obecność rodzica. Wystarczy, że mama przyłoży Cuski do swojego ciała i prześpi z nią kilka nocy, a wyjątkowo delikatny higroskopijny materiał zapamięta jej zapach. Dzięki niej dzieci mają poczucie, że ich mama zawsze jest blisko.

Wykonana z najwyższej jakości bawełny, mięciutka i bez nadruków, przytulanka Cuski gwarantuje komfort nawet dla niezwykle wrażliwej skóry noworodka. Jej prosty krój stymuluje i pobudza wyobraźnię dziecka. Owalny kształt zaś jest pierwszym, do którego przyzwyczaja się niemowlę, dlatego głowa Cuski jest idealna dla małych paluszków uczących się odkrywać i chwytać.Jednak Cuski kochają również starsze dzieci, bo może być doskonałą alternatywą dla smoczków, kocyków i innych pocieszaczy. Cuski to wyjątkowy prezent z okazji baby shower oraz narodzin dziecka.


Badania w Wielkiej Brytanii potwierdziły, że niemowlęta, które od pierwszych dni mają przy sobie przytulankę Cuski, są radośniejsze i spokojniejsze.  Przytulanka Cuski została dokładnie przetestowana i spełnia europejskie i światowe standardy bezpieczeństwa. Nawet pranie w pralce nie powoduje utraty jej właściwości. Jest odpowiednia dla noworodków, nawet dla wcześniaków. Przytulanka Cuski otrzymała wiele nagród, towarzyszy już setkom tysięcy dzieci i jest najbardziej popularną przytulanką na świecie!

Przytulanka Original niebieska Cuski, Przytulanka Original różowa Cuski – wykonana z bawełny, cena: 75 zł/szt. www.babymama.pl

Możesz również polubić…