Nowości,Recenzje

Recenzja hi Hybrid Pop

Na dworze mamy już coraz cieplej, za niedługo wakacje, wyjazdy i koncerty. A jak koncerty to szalone kolorowe stroje i dodatki. Marka hi Hybrid pomyślała właśnie o nich i wypuściła na rynek nowe lakiery hybrydowe z serii Pop, inspirowane właśnie wydarzeniami muzycznymi.

W kolekcji pojawiło się 6 odcieni hybryd, 5 pięknych pastelowych oraz 1 lakier bezbarwny z dodatkiem kolorowego konfetti.

#99 Rainbow Mix

To jest mój faworyt. Przeźroczysty lakier z kolorowymi piegami w kolorze żółtym, zielonym i różowym. Można go łączyć z jakimś swoim ulubionym kolorem bądź używać go samodzielnie. Ja nie lubię mieć „bezbarwnych” paznokci. Jestem zwolenniczką koloru,  więc używam go na jako lakier nawierzchniowy.

#115 Orange Soda

Moim zdaniem jest to bardziej brzoskwinia niż pomarańcz. Był to pierwszy kolor jaki położyłam na paznokciach. Piękny, ciepły, soczysty odcień. Bardzo gęsty więc nie potrzebujemy dużo warstw żeby ładnie pokryć płytkę paznokcia.

#116 Neon Peach

Cukierkowy, różowy kolor. Również jest bardzo gęsty.

#120 Lemonade

Typowo imprezowy kolor. Mocny, neonowy odcień kojarzący się z orzeźwiającą lemoniadą i ciepłymi, długimi dniami.

#234 Pop Star

Ten kolor jest najmniej neonowy. Zdecydowanie spodoba się fankom różu. Jest mocnym, głębokim, ale i soczystym kolorem. Z całej serii jest najmniej gęsty. Trzeba nim starannie pomalować paznokcie, żeby nie zostały smugi, ale druga warstwa, wszystko zakrywa i wyrównuje.

Każdy lakier jest w cenie 19,99 zł o pojemności 5ml.

Czy to już pora na podsumowanie? Nie! To jeszcze nie wszystko.

W marce hi Hybrid pojawiła się nowa, designerska lampa o mocy 24W. Posiada ona sensor ruchu i 15 energooszczędnych diod dzięki, którym utrwala lakier w dwóch trybach – 30 i 60 sekund. Dłuższy czas utwardzania to także tryb niskiej temperatury tzw. low heat mode. Zwiększa on stopniowo nagrzewanie lampy, a dzięki temu nic nas nie boli i nie piecze podczas utwardzania lakierów czy żeli. Lampa jest tak mała, że zmieści się w bagażu podręcznym czy większej torebce. Można ją zabrać dosłownie wszędzie.

Koszt lampy to 99,99zł. Jest ona zdecydowanie warta zakupu.

Możesz również polubić…