Nowości

Sorry, mam plany – ratuję planetę

Jeśli chcesz odpowiedzialnie dbać o ekologię, misja ratowania Planety jest Ci bliska, a przy tym zależy Ci na świadomej pielęgnacji włosów, stwórz swój własny plan działania. Postaw na codzienne przyjemności o wielkiej mocy. Poczuj klimat, wybierz rytuały pielęgnacyjne, które są dobre dla Ciebie i dla środowiska, a także weź udział w konkursie na Instagramie @neboa.pl.

Wieczorna pielęgnacja to doskonały moment, aby zatroszczyć się o siebie. To także pora, gdy możesz poświęcić na rytuały trochę więcej czasu. Korzystaj z okazji i spraw, aby ten czas miał podwójną wartość: dla Ciebie i dla środowiska. Twój wieczorny plan ratowania Planety jest łatwiejszy niż się wydaje. Wybierz kosmetyki, które mają wegański skład i opakowania z recyklingu, a do tego zapewnią Ci efekt, o jakim marzysz.

Seria Overnight Hair Care od Neboa to najlepsza towarzyszka Twojej ratunkowej misji. Ta innowacyjna seria do nocnej pielęgnacji włosów sprawia, że każdego dnia robisz coś dla siebie i dla Planety. Wcierka i serum zawierają 98 % składników pochodzenia naturalnego, a opakowania kosmetyków zostały wytworzone z plastiku z recyklingu i do recyklingu się nadają. Dzięki temu są przyjazne środowisku, bo nie przyczyniają się do zwiększenia ilości plastikowych odpadów, a każda kolejna kupiona przez Ciebie butelka wraca tam, gdzie może być przetworzona i ponownie wykorzystana.

Stosując serię Overnight Hair Care wieczorem, zapewniasz włosom maksymalne wzmocnienie i regenerację przez całą noc. Gdy Ty śpisz, pasma odzyskują sprężystość i zdrowy wygląd. Łatwa aplikacja kosmetyków, piękny zapach i lekkie formuły, które nie sklejają włosów, sprawiają, że nie tylko dla Ciebie wieczór stanie się przyjemnym zakończeniem dnia.

Naturalna wcierka na noc do skóry głowy Overnight Hair Care pobudzi porost włosów i ograniczy ich wypadanie, nawilży skórę głowy i wzmocni cebulki włosów.

Naturalne serum na noc do włosów Overnight Hair Care  regeneruje, wzmacnia i wygładza pasma aż po same końce.

UWAGA KONKURS! „ SORRY, MAM PLANY – RATUJĘ PLANETĘ”

Już 15 marca na instagramowym profilu marki Neboa @neboa.pl rusza konkurs, w którym do wygrania są zestawy kosmetyków do pielęgnacji włosów. Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: „ Jaki jest Twój pomysł na idealny wieczór, w którym zadbasz o siebie i Planetę jednocześnie?”

Możesz również polubić…