Na zdrowie

Szczoteczka Hydrosonic PRO od Curaprox. Prezent tak dobry, że będziesz chciał go mieć dla siebie

Wciąż zastanawiasz się nad prezentem świątecznym, który podarujesz najbliższej osobie? Sprawa niby prosta, może przysporzyć wiele kłopotu. Pragniemy, aby nasz podarunek nie tylko był trafiony, ale przede wszystkim wyrażał nasze zaangażowanie i uczucie, jakim darzymy drugą osobę. Zaufaj marce Curaprox. Szczoteczka hydrosoniczna Hydrosonic PRO jest doskonałą propozycją niebanalnego upominku. Dzięki niej możesz podarować profesjonalną higienę jamy ustnej – w piękny sposób, a osoba obdarowywana będzie o Tobie pamiętać każdego dnia.

Hydrosonic PRO to nie jest zwykła szczoteczka. Dzięki niej możesz podarować w prezencie profesjonalną pielęgnację stomatologiczną i zamienić zwykłe szczotkowanie zębów w sztukę piękną, nawet w przypadku posiadania aparatu, implantów, czy wrażliwych dziąseł. Nadal zastanawiasz się, czy Hydrosonic PRO będzie tym idealnym upominkiem? To co wyróżnia ten set spośród innych na rynku to fakt, że w jego skład wchodzą aż trzy różne główki – POWER, SENSITIVE i SINGLE. Pierwsza z nich jest mocna, ale delikatna, doskonała do stosowania przy zdrowych dziąsłach. Druga jest wyjątkowo delikatna, ale efektywna, idealna przy wrażliwych dziąsłach. Natomiast trzecia jest odpowiednikiem znanej szczoteczki jednopęczkowej od Curaprox, która dokładnie czyści, szczególnie w trudno dostępnych miejscach. Ponadto główki, dzięki włóknom CUREN®, ergonomicznemu kształtowi i technologii CURACURVE® cechującej się wygięciem ich pod kątem 10 lub 15 stopni, umożliwiają czyszczenie tyłu przednich zębów oraz przestrzeni za zębami trzonowymi i przedtrzonowymi.

Szczoteczka Hydrosonic PRO jest niezwykle łatwa i przyjemna w użyciu. Dzięki siedmiu, różnym trybom czyszczenia każdy znajdzie swój ulubiony poziom. Teraz można zapomnieć o monotonii podczas porannych i wieczornych rytuałów mycia zębów. Co jeszcze kryje się za tą szczoteczką soniczną? Ponad 30 sesji szczotkowania! A przez cały czas załadowania moc pozostaje dokładnie na tym samym poziomie. Szczoteczka wraz z trzema wymiennymi główkami zamknięta jest w stylowym, eleganckim etui, dzięki czemu może być zawsze pod ręką. Taki prezent z pewnością zapadnie w pamięć obdarowywanej osobie.

Cena: 915,00 zł/ szt.

Produkty higieny jamy ustnej szwajcarskiej marki CURAPROX dostępne są w wybranych aptekach i gabinetach stomatologicznych, jak również za pośrednictwem sklepu internetowego producenta: www.curaprox.pl/shop

Możesz również polubić…