Nowości

Toni&Guy nowa linia do pielęgnacji włosów

Międzynarodowa marka salonowa wywodząca się z Londynu. Toni&Guy wierzy, że fryzura jest niezbędnym dopełnieniem Twojego ubioru. Dlatego od 17 sezonów jest głównym partnerem jednego z największych wydarzeń modowych – London Fashion Week. Linia do pielęgnacji i stylizacji włosów oferuje produkty, które są odpowiedzą na potrzeby Twojego indywidualnego stylu.

 

Kobiety często określają swoje włosy jako zniszczone. Na zły stan włosów wpływa wiele czynników. Najczęściej jest to stosowanie zabiegów stylizujących przy użyciem wysokiej temperatury, takich jak stylizacja prostownicą, kręcenie włosów lokówką, używanie niewłaściwych kosmetyków, uboga dieta. Włosy są wrażliwe również na zmiany wilgotności, nie służy im wysuszająca powietrze klimatyzacja w pomieszczeniach oraz nadmiar słońca w letnie dni. Włosy stają się wtedy mniej elastyczne, bardziej podatne na łamanie, a wyglądem przypominają siano… Niska wilgotność sprawia też, że zniszczone włosy bardziej się elektryzują i są oporne na układanie. Można nad tym skutecznie zapanować, używając nowej linii do pielęgnacji włosów zniszczonych Toni&Guy Damage Repair.

NOWOŚĆ!

LINIA DO PIELĘGNACJI WŁOSÓW ZNISZCZONYCH TONI&GUY DAMAGE REPAIR

 

Co niszczy włosy? (przy podpunktach będą infografiki)

  • pielęgnacja niedopasowana do rodzaju włosów
  • brak nawilżania
  • zbyt silne wiązanie włosów
  • uboga dieta
  • mróz, wiatr i słońce
  • nieumiejętne farbowanie i rozjaśnianie
  • nadużywanie suszarki, lokówki i prostownicy
  • niewłaściwa stylizacja

Szampon do włosów zniszczonych Toni&Guy Damage Repair

Szampon pomaga usunąć z włosów wszelkie zanieczyszczenia i resztki kosmetyków do stylizacji. Skutecznie oczyszcza, a jednocześnie jest bardzo delikatny dla zniszczonych włosów. Dodatkowo ma działanie pielęgnujące – wspomaga odbudowę włosów zniszczonych i poprawia ich wygląd. Włosy po każdym myciu odzyskują witalność, zachwycają blaskiem i miękkością.

Pojemność i cena: 250 ml, ok. 35 zł

 

Odżywka do włosów zniszczonych Toni&Guy Damage Repair

To kosmetyk must have, który warto stosować po każdym myciu włosów suchych, zniszczonych i wymagających regeneracji. Odżywka intensywnie wzmacnia włosy, odżywia je po same końce, dostarczając pielęgnacji jakiej potrzebują. Co więcej, nie obciąża pasm i można ją z łatwością spłukać.

Pojemność i cena: 250 ml, ok. 35 zł

 

 

Maska do włosów zniszczonych Toni&Guy Damage Repair

Dzięki zaawansowanej formule naprawczej maska intensywnie regeneruje i odżywia włosy. Maska poprawia wygląd zniszczonych włosów, co można zauważyć już po pierwszym użyciu kosmetyku. Dzięki masce włosy odzyskują blask, jedwabistą miękkość i gładkość oraz wyglądają na wypielęgnowane i zadbane.

Pojemność i cena: 200ml, ok 43zł

Możesz również polubić…