Nowości

TRI – molecules Hyaluronic Acid w służbie naszej skóry

Pod nazwą TRI-molecules HYALURONIC ACID znajdziemy cząsteczki hialuronowe o zróżnicowanej wielkości i przenikalności, które dzięki swoim właściwościom wypełniają zmarszczki od wewnątrz oraz napinają skórę. Mniejsze cząsteczki hialuronu przenikają w głąb naskórka, gdzie wiążą i akumulują wodę. Większe pozostają na powierzchni, tworząc wodny ochronny film, który hamuje ucieczkę wilgoci z naskórka. W połączeniu z innymi składnikami serum do szyi, twarzy i dekoltu Solvea stanowi remedium na suchość skóry, skutecznie przywracając jej młody wygląd, widocznie wygładzając jej powierzchnię oraz odbudowując jej elastyczność.

 

„Gdyby nie utrata wilgoci, nasza skóra byłaby wiecznie młoda. Jej parametry mechaniczne, wygląd, gładkość, sprężystość zachowane by zostały od czasu wczesnej młodości do lat dojrzałych. Niestety z wiekiem zawartość wody w skórze dramatycznie się zmniejsza. W związku z tym zmienia się struktura włókien sprężystych i kolagenowych „zatopionych” w glikozyaminoglikanach (GAG), w których skład wchodzi w dużej mierze kwas hialuronowy. To on właśnie wiąże i zatrzymuje wodę. Jeśli z czasem zmniejsza się jego ilość, to automatycznie „wysychają” włókna, skóra wiotczeje, powstają zmarszczki, bruzdy, obwisłe policzki. Naskórek staje się mniej spójny, szorstki, co jeszcze bardziej sprzyja  ucieczce wody – tzw. TEWL. Suplementacja kwasu hialuronowego jest zatem kluczowa dla zachowania odpowiedniego stanu i młodego wyglądu, powstrzymania procesu starzenia i dobrego samopoczucia każdej kobiety” – mówi Barbara Zapisek, główny technolog marki.

 

O skuteczności serum Solvea decyduje unikalny kompleks nawilżający. Zastosowany w nim TRI-molecules HYALURONIC ACID dzięki absorpcji dużych ilości wody zwiększa objętość, dając efekt optycznego wypełnienia zmarszczek. Kwas hialuronowy w rozmiarze TRI to dogłębnie nawilżająca potrójna moc szybko wchłanialnego hialuronu. Co to oznacza w praktyce? Hydro-tarczę, która tworzy na powierzchni skóry warstwę zabezpieczającą tzw. „hydrofilm”. Ten rodzaj „mokrego kompresu” przywraca skórze elastyczność i chroni ją przez czynnikami zewnętrznymi. Dalsze korzyści to hydro-lifting działający jak silny wypełniacz zarówno drobnych, jak i głębokich zmarszczek. Dzięki temu zmiękcza powierzchnię skóry i napina ją poprzez pobudzenie mięśni. Efektu dopełnia hydro-stymulacja wpływająca na elastyczność skóry poprzez aktywizację produkcji elastyny i kolagenu, dzięki czemu zmarszczki zostają wypełnione od wewnątrz. TRI-molecules HYALURONIC ACID  ułatwia także przenikanie w głąb skóry innym składnikom aktywnym zawartym w serum. Dzięki temu skuteczniej oddziałuje np.: Hydromanil. Ten roślinny komponent działa jak System Sekwencyjnego Zaopatrywania skóry w małe cząsteczki substancji nawilżających. Za poprawę bariery lipidowej skóry odpowiada  HA-Tetr Aqua Film 4D, który wzmacnia naturalną funkcję ochronną skóry w walce z promieniowaniem UV oraz zanieczyszczeniem powietrza. Nie bez znaczenia jest także zawarty w kosmetyku Niacynamid, czyli witamina B3. Nie tylko stymuluje on syntezę kolagenu oraz zwiększa produkcję ceramidów w warstwie lipidowej skóry, ale również zmniejsza utratę cennej wody z naskórka. Dzięki temu powoduje lepsze nawilżenie skóry i poprawę jej jędrności. Efekty – doskonale nawilżona, jędrna, gładka i zdrowo wyglądająca skóra. Dla uzyskania optymalnego efektu po nałożeniu serum, należy zastosować odpowiedni krem.

Pojemność: 30 ml

Sugerowana cena serum do twarzy, szyi i dekoltu: 39,99 zł

Produkty dostępne w aptekach oraz na www.mysolvea.com

Możesz również polubić…