Nowości

W odpowiedzi na pandemię koronawirusa, Avon rozpoczyna produkcję żelu do higieny rąk

W obliczu rosnącej pandemii Avon zmienił plany produkcyjne i rozpoczyna wytwarzanie nawilżającego żelu do higieny rąk z 64% procentową zawartością alkoholu. Nawilżający żel Avon Care dzięki specjalnej formule bez spłukiwania, zapewnia podwójną ochronę i  jest bezpieczny dla całej rodziny.

Artykuły do higieny osobistej i dezynfekcji są w obecnej sytuacji kluczowe dla zachowania bezpieczeństwa i powstrzymania rozpowszechniania się koronawirusa. Widząc, jak duże jest zapotrzebowanie na takie środki, Avon zmienia plany produkcji i wprowadza żel do higieny rąk. Jego stosowanie pomaga skutecznie ograniczyć rozprzestrzenianie się drobnoustrojów na skórze. 

W trakcie pandemii wszyscy musimy wykazać się solidarnością i wzajemną pomocą. Naszą rolą jako firmy kosmetycznej jest zapewnienie środków ochrony dla całej rodziny. Wiemy, że każdy z nas chce jak najlepiej chronić siebie i swoich bliskich w trakcie pandemii, a my chcemy dostarczyć jak najlepsze do tego środki. Dlatego podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu produkcji żelu, który obecnie należy do najbardziej potrzebnych produktów.– mówi Piotr Mikołajski, dyrektor fabryki Avon w Garwolinie.

Nowy nawilżający żel Avon Care zawiera 64% alkoholu. Jego formuła bez spłukiwania zapewnia podwójną ochronę. Testowany dermatologicznie produkt jest bezpieczny dla wszystkich, także dla najmłodszych. Gliceryna w składzie sprawia, że jest delikatny i posiada właściwości nawilżające, dzięki czemu można go stosować wielokrotnie w ciągu dnia. Żel do higieny rąk Avon Care będzie można zamówić u Konsultantek Avon w okolicach maja. 

To już kolejne działanie, podjęte przez Avon podczas epidemii. Niedawno fabryka Avon ogłosiła przekazanie 3,5 ton produktów do higieny miastu Garwolin i lokalnym placówkom publicznym. Tyle samo środków trafiło do Szpitala Wolskiego im. dr Anny Gostyńskiej w Warszawie. Z kolei 120 litrów kremów do rąk firma przekazała Wojewódzkiemu Szpitalowi w Tychach. A to jeszcze nie koniec! Na liście placówek medycznych, którym pomaga Avon znajduje się kilkanaście obiektów w całej Polsce.

Możesz również polubić…