Nowości

Walentynkowa niespodzianka w sieci Super-Pharm od BodyBoom

Marka BodyBoom już od ponad 2 lat skutecznie rozkochuje kobiety w swoich peelingach kawowych. A czy jest lepszy moment na rozpieszczanie klientek niż Walentynki?

Z okazji święta zakochanych na półkach aptek-drogerii sieci Super-Pharm pojawią się peelingi kawowe BodyBoom w nowej, 100 gramowej odsłonie. Swoją premierę w 100g opakowaniu będą mieć: ”Active Charcoal” Magiczny Węgiel – pierwszy na polskim rynku wariant peelingu kawowego z aktywnym węglem, Energetyczny Grejpfrut, Boskie Mango, Zmysłowa Truskawka, Imprezowy Kokos oraz Beztroski Banan. Fanki tego naturalnego kosmetyku znajdą go w sklepach Super-Pharm w BOOMbowej cenie 33,99 zł (37,99 – w przypadku Magicznego Węgla)! Posiadaczki konta w klubie Life Style będą mogły liczyć na dodatkową promocję – informację o niej znajdą w Gazetce, dostępnej w sklepach Super-Pharm od 15.02.

Stworzone z naturalnych składników peelingi kawowe BodyBoom potrafią swoim dotykiem zdziałać cuda. Dzięki nim nasza skóra stanie się miękka, jędrna, a przy tym zmysłowo pachnąca. Zawarta w kosmetyku kawa Robusta pobudzi krążenie podskórne i sprawi, że będzie on najlepszym sprzymierzeńcem w walce z cellulitem i rozstępami. A za sprawą unikalnej kompozycji olejków: makadamia, arganowego i migdałowego nasza skóra będzie również doskonale nawilżona i odżywiona.

Bogaty skład i niezwykłe efekty, jakie daje regularne stosowanie produktów BodyBoom, zyskały uznanie jury wielu plebiscytów branży kosmetycznej, również tych najbardziej prestiżowych. Peelingi kawowei zostały okrzyknięte między innymi najbardziej Stylowymi (Stylowy Kosmetyk 2015, 2016), Doskonałymi (Doskonałość roku 2016 i 2017) i Fit (Glamour Fit Awards) kosmetykami w Polsce!

Super-Pharm to jedyny sklep, który oferuje tak szeroki wybór markowych kosmetyków i dermokosmetyków do kompleksowej pielęgnacji twarzy i ciała oraz specjalistyczne kosmetyki dla dzieci i niemowląt. Klientkom, które chcą zawsze wyglądać pięknie, w zgodzie z najnowszymi trendami, Super-Pharm oferuje również szeroką gamę produktów do makijażu. Obecnie sieć Super-Pharm posiada 69 placówek, działających we wszystkich największych miastach w Polsce.

Możesz również polubić…