Nowości

Wild Flowers & Weeds – nowości marki Jo Malone London – marzec 2019

JO MALONE LONDON PRZEDSTAWIA NOWĄ, LIMITOWANĄ KOLEKCJĘ COLOGNE INSPIROWANĄ BRYTYJSKIM DZIEDZICTWEM MARKI

Od 1994 roku Jo Malone London stworzyło paletę prostych, eleganckich zapachów i zaspokoiło pragnienia zmysłów z całego świata. Marka przejęta przez koncern Estee Lauder w 1999 roku, obecnie jest międzynarodowo znana z swoich niespotykanych zapachów i wyraźnie brytyjskiego charakteru.

Jak co roku, Jo Malone London przedstawia w marcu kolekcję inspirowaną brytyjską historią marki. Wild Flowers & Weeds to limitowana edycja zapachów, która miała źródła w przepełnionym różnymi woniami spacerze wzdłuż kanałów znajdujących się na obrzeżach Londynu. Chodniki przy których rosną polne kwiaty, są tam pełne pęknięć, z których wyrastają w szybkim tempie niesforne i wijące się chwasty. Cierpkie ukłucie pokrzywy. Płacząca wierzba, delikatnie drapowana przez wodę. Zabójczy czar cykuty, pomiędzy łukami tęczy z kwiatów łubinu. Niespodziewane piękno na każdym kroku.

Kolekcja obejmuje pięć wyjątkowych zapachów:

Hemlock & Bergamot Cologne

Pudrowe płatki cykuty rozjaśnione bergamotką. To zabójczy, ale zaskakująco delikatny kwiat/ Rozświetlony złotą mimozą i kwiatową mocą heliotropu. Świeży i nowoczesny z odrobiną ogórka.

Cade & Cedarwood Cologne

Tlący się żar pieca opalonego drewnem o zmroku. Rozgrzewające ciepło i poprawiająca nastrój poświata jałowca – jego przydymiony zapach połączony z drewnem cedrowym i dopełniony apetyczną nutą zmysłowej wanilii.

Lupin & Patchouli Cologne

Przypomnienie przepełnionych kolorami brzegów kanałów. Tęcza z kwiatów łubinu, których woń została wzbogacona luksusową różą i pogłębiona niesforną paczulą. Zaskakujący kontrast ze świeżą żywiołowością mandarynki.

Willow & Amber Cologne

Pełna wyrazu wierzba płacząca łagodnie rozpostarta nad wodą o poranku. Uchwycona w drzewnym połączeniu drewna kaszmirowego i przydymionej wetywerii, wzbogacanym subtelnie zmysłową ambrą

Nettle & Wild Achillea Cologne

Ostre żądło pokrzywy, wyrastającej spomiędzy pęknięć w chodnikach I przeplatającej się z dzikim, białym kwiatem krwawnika. Iskrząca się jaskrawą bergamotką, zielona osobowość kompozycji została złagodzona delikatną bazą białego piżma.

Cologne zostały udekorowane ilustracjami kluczowych składników zapachów inspirowanych przez tradycyjne style malowania. Dostępne są w pojemności 30 ml. Klienci wraz z zakupem minimum dwóch zapachów lub całej linii otrzymają dopasowany upominek od marki. Oferta do wyczerpania zapasów.

30 ml Cologne – sugerowana cena detaliczna 265 PLN

Kolekcja dostępna w sprzedaży od marca 2019 roku w wybranych perfumeriach Douglas.

Możesz również polubić…