Nowości

Wiosenne odrodzenie włosów. Zabieg laminacji Radical®

Wiosna to czas, kiedy wszystko budzi się do życia. Nie tylko przyroda, ale również nasza wewnętrzna motywacja i energia, by na nowo zadbać o siebie. Dlatego jeśli pragniesz, aby po zimie, Twoje suche i łamliwe włosy, stały się lśniące, wyraźnie mocniejsze i wygładzone aż po same końce, postaw na regenerujący zabieg laminacji od marki RADICAL®. Za sprawą receptury opartej na cennym ekstrakcie ze skrzypu polnego możesz liczyć na doskonałe rezultaty… i to wszystko w dwóch prostych krokach, w zaciszu swojego domu.

RADICAL® Regenerujący zabieg laminacji włosów

Preparat stanowi domową kurację dla włosów suchych i łamliwych o potrójnej sile działania. Odczuwalnie wzmacnia, nawilża i regeneruje, skutecznie chroni przed łamaniem i rozdwajaniem się końcówek oraz przywraca włosom zdrowy wygląd. W jego składzie znajdziemy ekstrakt ze skrzypu i proteiny pszenicy, które wyraźnie wzmacniają pasma oraz poprawiają ich sprężystość. Olej ze słodkich migdałów i olej awokado odczuwalnie odżywiające oraz przywracające gładkość i blask. A także keratynę vege dogłębnie regenerującą i chroniącą przed uszkodzeniami. Dwa etapy kuracji pozwalają na wzbogacenie włosów o najcenniejsze dla nich składniki w odpowiedniej kolejności.

  • I etap – to połączenie proteinowej maski i keratynowego boostera. Pełni rolę regenerująco-naprawczą. Dzięki ich zastosowaniu, uczucie silnego odżywienia i nawilżenia zostaje przywrócone, a kondycja włosów – poprawiona. Dołączony do zestawu czepek foliowy, utrzymuje ciepło, a przy tym ułatwia wnikanie substancji aktywnych w głąb struktury włosa.

  • II etap – polega na zastosowaniu serum emolientowego, będącego zwieńczeniem laminacji. To właśnie ono pozwala wygładzić łuski włosów i zamknąć w nich dobroczynne składniki na dłużej.

RADICAL® Regenerujący zabieg laminacji włosów (maska 15ml, booster 15ml, serum 5ml): 18,49 zł

Możesz również polubić…