Nowości

Zapewnij swojej suchej skórze głowy pielęgnację, której potrzebuje dzięki linii Head & Shoulders Suprême

Z olejkiem arganowym, olejkiem kokosowym, olejkiem z awokado i ekstraktem z bambusa. Te zbawienne dla skóry głowy składniki łączą w sobie nawilżenie suchej skóry głowy i włosów z przetestowaną klinicznie skutecznością przeciwłupieżową.

Czy wiesz, że aż 73 proc. Polaków przynajmniej raz w życiu miało problem z łupieżem? A zdecydowana większość, bo aż 80 proc., doświadcza jego suchej postaci? Oprócz białych płatków widocznych na ubraniach, najczęściej spotykanymi objawami są suchość, swędzenie i podrażnienie skalpu. To oznaki, że skórze głowy brakuje równowagi i potrzebuje wsparcia. Ten brak balansu ma także duży wpływ na porost włosów – sprawia, że stają się słabsze i zniszczone.

Łupież nie kończy się na skórze głowy, a sięga o wiele głębiej. Ma niebagatelny wpływ na życie i samopoczucie osób, które borykają się z tym problemem. Dla około 80 proc. ludzi jest przyczyną dyskomfortu psychicznego i odbiera pewność siebie – mówi Blanca Bożena Społowicz, skin coach i ekspert Head & Shoulders. Na szczęście z łupieżem i towarzyszącymi mu objawami można sobie łatwo poradzić, stosując szampon przeciwłupieżowy – dodaje.

Nowa, odżywcza formuła Head & Shoulders Suprême Dual Oils

Z pomocą przychodzi najnowsza linia Head & Shoulders Suprême, która pomaga pozbyć się tego irytującego problemu z głowy, zapewniają nawilżenie włosów i skalpu oraz nawet do 100 proc. ochronę przeciwłupieżową.

Head & Shoulders Suprême łączy moc składnika aktywnego, jakim jest pirokton olaminy, z odpowiednio dobraną do rodzaju włosów mieszanką olejów roślinnych. To idealna propozycja dla osób o suchej i bardzo suchej skórze głowy z tendencją do łupieżu. Produkty łagodzą podrażnienia i przywracają jej naturalną równowagę, jednocześnie nawilżając włosy. Ich skuteczność przeciwłupieżową potwierdza Polskie Towarzystwo Dermatologiczne.

“Nowa linia Suprême daje Twojej skórze wsparcie, którego potrzebuje, aby mogła być źródłem pięknych i zdrowych włosów, nawilżonych od nasady aż po same końce. Skuteczność formuły została potwierdzona klinicznie” – mówi Blanca Bożena Społowicz, skin coach i ekspert Head & Shoulders.

Na całą kolekcję składają się cztery różne warianty szamponów i odżywek dedykowanych dla każdego typu włosów i skóry głowy. Każdy produkt zawiera bogaty w składniki odżywcze olejek arganowy, który od wieków jest stosowany w pielęgnacji ze względu na swoje cudowne, nawilżające właściwości. W większości produktów z nowej kolekcji (z wyjątkiem wariantu Suprême Purify & Volume) znajdziemy również drugi olejek dostosowany do potrzeb włosów i skóry głowy.

Szampon i odżywka Suprême Moisture z olejkiem arganowym i olejkiem kokosowym

Idealne połączenie dla osób z suchą i bardzo suchą skórą głowy. Ta gama produktów ukoi i uspokoi skalp, przynosząc mu nawilżenie.

Szampon i odżywka Suprême Repair z olejkiem arganowym i olejkiem z awokado

Najlepsza formuła przeznaczona dla osób potrzebujących intensywnego nawilżenia przesuszonych końcówek włosów i suchej skóry głowy. Moc tych składników sprawi, że staną się one miększe, niż kiedykolwiek.

Szampon i odżywka Suprême Strength* z olejkiem arganowym i ekstraktem z bambusa

Ten bohaterski duet w dziedzinie pielęgnacji włosów pomoże, gdy skóra głowy i włosy będą potrzebowały zastrzyku energii – dzięki nim włosy będą wzmocnione, zrewitalizowane oraz zdrowe.

Cleanser do wstępnego mycia, szampon i odżywka Suprême Purify & Volume z olejkiem arganowym

Dzięki mocy olejku arganowego zapomnisz o łupieżu i pięknie nawilżysz włosy bez obciążenia.

Możesz również polubić…